Pereiti prie turinio

Honda HR-V


Rekomenduojami pranešimai

www.auto.ru otzyvy vladelcev... daug subjektyvios, bet galimai naudingos info... pats galvojau HRV imti, bet mano atveju reikėjo tik automato - t.y. su variatoriumi... kai pasirausiau nete ir radau straipsnį apie naujo (tais laikais) auto pristatymą, atgrąsė teiginiai, kad (vertimas) variatoriai juos tinkamai prižiūrint neturėtų kelti rūpesčių iki 150 000 t. km... kiek domėjausi parduodamais auto, visi buvo pardavinėjami nuo 155000 km... remontas variatoriaus kažkur pas mus apie 7000-8000Lt, tai kažkaip ir atpuolė man ūpas ant HRV... dabar turiu RAV-4 2000 m. pirmojo modelio automačiuką... pralėkęs tik 102000 km., naujos dujos, tik trys durys (mažas zaraza)... kol kas tfu-tfu-tfu

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

www.auto.ru otzyvy vladelcev... daug subjektyvios, bet galimai naudingos info... pats galvojau HRV imti, bet mano atveju reikėjo tik automato - t.y. su variatoriumi... kai pasirausiau nete ir radau straipsnį apie naujo (tais laikais) auto pristatymą, atgrąsė teiginiai, kad (vertimas) variatoriai juos tinkamai prižiūrint neturėtų kelti rūpesčių iki 150 000 t. km... kiek domėjausi parduodamais auto, visi buvo pardavinėjami nuo 155000 km... remontas variatoriaus kažkur pas mus apie 7000-8000Lt, tai kažkaip ir atpuolė man ūpas ant HRV... dabar turiu RAV-4 2000 m. pirmojo modelio automačiuką... pralėkęs tik 102000 km., naujos dujos, tik trys durys (mažas zaraza)... kol kas tfu-tfu-tfu

 

Siulau neprasideti su HR-V. Komforto nulis, prie 120km/h - virs 4k aps!! Rekia nerealiai. Po miesta maltis - ok variantas, rijo ~9l duju (ipurskimas). Patikimumas superinis - niekas nesuluzo per metus (truputi pavargo traukiu antgaliai ir vienas amortikas rasoti pradejo). Variau per ziauria duobeta zvyrofke po 10km +70km autostrada per diena.

 

Dabar persedau i CR-V. Neatsidziaugiu, kitas lygis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.