Pereiti prie turinio

toyota rav4 2005m. dega lempute


223rem

Rekomenduojami pranešimai

na mano mersui tai tik merso atstovybej uzgesino,cia ne tas variantas kur uzsidega signalas kad laikas tepalus keist ar aptarnavima daryt kad pats uzgesintum,maniskiui kuro filtras uzsikiso-pats pakeiciau-taciau lampecka gesino jie :?

 

Nežinia koks pas tave mersas, bet kai kurių pats gali užsigesinti, tik reikia maigyti kelias knopkes ir žinoti kombinacijas.

 

Pasakyk koks mersas pabandysiu pažiūrėti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano mersui tai tik merso atstovybej uzgesino,cia ne tas variantas kur uzsidega signalas kad laikas tepalus keist ar aptarnavima daryt kad pats uzgesintum,maniskiui kuro filtras uzsikiso-pats pakeiciau-taciau lampecka gesino jie :?

 

Nežinia koks pas tave mersas, bet kai kurių pats gali užsigesinti, tik reikia maigyti kelias knopkes ir žinoti kombinacijas.

 

Pasakyk koks mersas pabandysiu pažiūrėti

MB Vito,109CDI,2004 gimimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MB Vito,109CDI,2004 gimimo.

 

Nunulinimas vykdomas raktelio ir viršutinio mygtuko esančio kairėje skydelio pusėje pagalba

 

1. Įjungi degimą, du kartus paspaudi mygtuką, 10s bėgyje išjungi degimą.

2. Paspaudi mygtuką ir laikai. Jungi degimą (mygtukas paspaustas)

3. Pasirodo likęs intervalas, po maždaug 10s išgirsi pyptelėjimą ir atrsiras naujas intervalas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pabandziau tai daryti,zinoma dabar lemputes jokios nedege,tai jis man nunulino intervala nuo paskutinio serviso aptarnavimo(tipo kada buvau pilnam servise nes rode kad 60000km nebuves,jis pasirodo kai uzvedi varikli,po to pasigirsta pypiantis signaliukas ir rodo kiek praleidai be firminio aptarnavimo)taciau vistiek didelis dekui,tingejau pridetas i komplekta knygas skaityt :) nors reikia palaukti: vel lemputes uzsidegimo-gal ir ja nuims.Dekui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.