Pereiti prie turinio

Paliūdėkit kartu su manimi... :cry: :cry: :cry:


Rekomenduojami pranešimai

Ne tik padangos kaltos, visi be isimtiies visureigiai blogiau kai slidu kelyje nei lengvoji keiis kart... Ne kelyje, lauke ir tt... aisku geriau visureigis bet kelyje blogai...

Todel kai slidu ir puga, imu savo Honda su spygliais ir ramiai sau vaziuoju...

Tokia pamoka kaip pas Saruna turejau dar 97 metais kai pirma visureigi isigijau ( Patrol GR) irgi tankas eina palyginus bet kur(taip tada pagalvojau ji isigijes)...... Tik stabdo tai daug prasciau pasirodo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kai pagalvoju kas iš mųsu būtu likę jeig būtume važiavę su lengvąja mašina... - manau tikrai būtu kaip Gędas man pasakė :"...su manim nekalbėtum, o į tave ką nors lašintų, arba dar blogiau - tave dabar žvakutėm šildytu..." :(:(:(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su lengvaja is vis visu pirma nieko nebutu buve, nes posuki be problemu isimtum, arba aplink terna apvaziuotum...

Nebent jau visiskai uzblokuotu kelia, ir neliktu skyliu kur manevruoti... Bet tada dar gerai veikia stabdziai, kurie trigubuai trumpesni kelia turi nei Patrol ar pnasus...

 

Taigi beveik atspėjai - kelią visiškai užblokavo :cry: . O keliukas toks kad prasilenkimas įmanomas tik nulipant ant samanų, kurios nebūtu pagerinusios stabdymo kelio trigubai, kokia mašina bevažiuotum.

Primenu Perlojos apylinkėse vakar buvo itin daug sniego... :cry: :cry:

Kita vertus dabar samprotauti ir skaičiuoti "...Kas būtu, jeigu būtu..." yra nerealu.... :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo patrulis kietas bet medis kietesnis uzjauciu isigyk mano ten bamperis truputi pades tu ji matei mano patruli :cry: :cry: :(:(:(

 

Tai kad vargei ar kietesnis bamperis geriau... Šitas tai nors smūgį minkštesnį padarė ir tai abiems riesta nuo mėlynių kurias diržai paliko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad vargei ar kietesnis bamperis geriau... Šitas tai nors smūgį minkštesnį padarė ir tai abiems riesta nuo mėlynių kurias diržai paliko...

Geriau jau tos mėlynės nuo diržų, negu, neduokdie, kur kas rimtesnės pasekmės neprisisegus icon_exclaim.gif

Aš apskritai nepajudu iš vietos, kol keleivis(ė) neprisisega diržo...O pats seguosi visur ir visada.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamenu nuo kada, bet mudu su "Šturmanu" :wink: užsiauginom tokį įprotį, kurio iniciatoriais, greičiausiai, buvo policija (labai jau nesinorėjo baudų mokėt) ir autoyvikis, kurio metu banko Snoras kablukas sutrumpėjo bene ant pusės mero, o aš buvau neprisisęges, nes darbo specifika tam trukdė... Pasėkmės buvo nekokios, o įspūdžiai gyvi ligi šiol... :shock: :shock: :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.