Pereiti prie turinio

MP II Pusasis


rankinukas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, iskilo toks klausimas. Ar imanoma kaipnors suzinoti koks turi buti mano MP II 2.5 TD 1993m. Kaires puses priekinis pusasis jo neisemus(gal yra koks kodas ar pagal kanors kita)? Nes neturiu kitos masinos su kuria galeciau isemes pusasi vaziuoti y srotus ieskot...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo toks klausimas. Ar imanoma kaipnors suzinoti koks turi buti mano MP II 2.5 TD 1993m. Kaires puses priekinis pusasis jo neisemus(gal yra koks kodas ar pagal kanors kita)? Nes neturiu kitos masinos su kuria galeciau isemes pusasi vaziuoti y srotus ieskot...

o kas tam pusasiui nutiko kad keiti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

99 procentai kad vidine! 1 procenta pasilieku ant sazines nes nesu baisus mechanikas :) tiesiai vaziujant traska, ratai tiesiai granata traska tai manau tiktais vidine granata.

masina buvo yremta, yjungtas priekis ir ziurejom...Ar susukti ar tiesiai vistiek traska..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo toks klausimas. Ar imanoma kaipnors suzinoti koks turi buti mano MP II 2.5 TD 1993m. Kaires puses priekinis pusasis jo neisemus(gal yra koks kodas ar pagal kanors kita)? Nes neturiu kitos masinos su kuria galeciau isemes pusasi vaziuoti y srotus ieskot...

vistiek nemanau kad vidine granata, siaip siulyciau nuvaziuoti pas koki rimta dzipista-meistra, kad isitikintum, kad pinigai nebutu ismesti veltui....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matot net nzn pas ka kreiptis nes persikeliau is vilniaus y alytu... buvau cia uzsuke y kelis serviziukus tai sake kad vidine granata greiciausiai (bet jie nesispecializuoja su dzipais )ir pasake atvesk pusasy pakeisim... o toks jausmas kai gazo duodi tai ir per pedala jauciasi kazkas tokio ko neturetu buti- toks bildejimas ar pan.(kai tik galas yjungtas viskas normaliai)...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matot net nzn pas ka kreiptis nes persikeliau is vilniaus y alytu... buvau cia uzsuke y kelis serviziukus tai sake kad vidine granata greiciausiai (bet jie nesispecializuoja su dzipais )ir pasake atvesk pusasy pakeisim... o toks jausmas kai gazo duodi tai ir per pedala jauciasi kazkas tokio ko neturetu buti- toks bildejimas ar pan.(kai tik galas yjungtas viskas normaliai)...

atvaziuok i kauna, padesiu, ir detaliu rasim kokiu reikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.