Pereiti prie turinio

padangos


bairis1993

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, as noreciau jusu paklausti kokias geriausia padangas pirkti daihatsui? kokio dydzio ir kokio protektoriaus? nes as esu medziotojas ir kaip visi zinote reikia ir misko keliukais ir lauko keliais pasivazineti. Tai gal kas ka galetumet patarti? buciau labai dekingas.s

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

31 mud teran cia didziausios su orginalais tiltais nes poto granatu keitimas daznas bus.siektiek triuksmo turesi asfaltu bet vaziuos wisur jos.yra dar safarines restauruotos naujos nebrangios jos ir tas rastas gan gerai zolynu kose tasko isbandyta pazystamu medziotoju,bet plentu tai baubia normaliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 32 bf goodrich mud terrain. manau kad cia yra optimaliausias dydis rokiui, tik kad nepopuliarus labai. o siaip skaitosi kad rokiui max ne 31 o 33 colio padangas galima det, poto jau mazgu patikimumas mazas pasidaro. o del pusasiu tai cia manau nuo "tapkes" priklauso. musu klubietis linas su rokio gimtais tiltais 35 mudais vazinejo ir per kelis metu nebuvo nusukes nei vieno pusasio, o kitiems ir su 31 ratais pastoviai nelaiko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 32 bf goodrich mud terrain. manau kad cia yra optimaliausias dydis rokiui, tik kad nepopuliarus labai. o siaip skaitosi kad rokiui max ne 31 o 33 colio padangas galima det, poto jau mazgu patikimumas mazas pasidaro. o del pusasiu tai cia manau nuo "tapkes" priklauso. musu klubietis linas su rokio gimtais tiltais 35 mudais vazinejo ir per kelis metu nebuvo nusukes nei vieno pusasio, o kitiems ir su 31 ratais pastoviai nelaiko.

pas mane 33col keli metai ir vaziuoja vis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.