Pereiti prie turinio

ford maverick variklio temperatura


Rekomenduojami pranešimai

klausimas tiem kas turit 2.4 bendza. pas mane temperatura nepakyla iki puses daciko. Klausimas kokia temperatura rodo pas jus ? galvojau termostatas bet sake kad jis atsidaro ties 73 laispniais. jei nebutu sunku gal galetumet nofotkint ir imest nuotrauka daciko iki kiek uzkaista motoras. aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi nepakyla iki puses,o visalaik atsistoja lygiai ant pirmos padalos ir stovi kaip ikasta.Del sildymo jokiu problemu,gali su megztuku vaziuot,termostatas veikiantis.Kazkada ziema buvau pabandes uzdengt radiatoriu,tada temperatura greit pradeda kilt,bet kai rodykle pasiekia puse ar kiek daugiau,tada uzkyla apsukos 2000 abarotu ant laisvu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal Ford-trucks-club forumo staistika del davikliu parodimu - pirma padala pas 90% apklaustu...

del to ir sakau, kad daviklio parodymai saliginiai - sila-nesila variklis... toliau reik ziuret pagal realia variklio temperatura, termostato darba ir variklio darba (apsukas, kuro sanaudas ir pan)

beje, jei masina su dujom, labai siulyciau del kuro sanaudu atkreipt demesi i oro filtra ir zvakiu darba.... sitie di dalykai labai didele itaka daro sanaudu kiekiui....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad taip...

beje, su paprastom dujom dideles ekonomijos nelauk... jei benzo jis valgo kokiu 15-16 litru, tai duju iki 20 normalu...

reduktorius naujas? jei ne, tai ar seniai ji perrinkinejo (sako kad kas du metus reik, bet as perrinkinedavau kas met)... nuvaziuok pas dujininkus, te perrenka reduktoriu, pakeicia zarnas jame, remkomplektai yra nebrangus... o jau tada bandyk styguot...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.