Pereiti prie turinio

LR Disco II klausimai


saden

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Įsigijau ir aš LR Discovery II 2000m 2,5 TD5. Tai mano pirmas Land Roveris ir daug kas kitaip, nei prieš tai mano turėtuose Auto. Daug ką galėčiau išspręst paskaitęs manualą, tačiau jo neradau mašinoje. Taigi, jei kolegoms nebus sunku atsakyti į keletą klausimų būtų labai šaunu. taigi:

 

1. Centrinis užraktas. Mano atveju užrakina visas duris, o atrakina TIK vairuotojo (antrąkart paspaudus atrakina bagažinę). Tai normalu? Galima pakeist nustatymus? Jei tai gedimas, kaip jį pašalint?

 

2. Tepalo lygis automatinėj pavarų dėžėj. Kur matuoklė? Kaip jį patiktrint?

 

Ir paskutinis klausimas: Kas žinot kokį meistrą gudrų Klaipėdos apskrity, išskyrus Saulių Tauragėj, nes kaip suprantu, jis UK?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ačiū ir už bordačioko turinį ir už Artūrą. :)

 

Dabar dar dėl to centrinio. Ar teko kam susidurt su tokiu pokštu, o gal jau man varikliukų ar net visų spynų ieškotis? Kiek jau varčiau užsienio forumų - niekur nerandu tinkamos info.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del varikliuku turejau ir as problemu tai keiciau galiniu duru ir bagazines. Centrinis nuo pulto paspaudus viena kart atidaro tik vairuotojo duris, paspaudus antra kart atidaro visas duris tik be bagazines, dar paspaudus atidaro bagazine. Nezinau ar tai nustatymai ar taip turi buti. Varikliuku kainos mazdauk po 200 lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Is kur jus gaunate tokiu varikliuku kurie kainuoja 120-200lt?

Man pas save teko keisti. Savikaina buvo 12lt/vnt.

 

Jei reikia kreipkis :P

120 visos spynos kaina. Nežinau ar čia daug ar mažai, bet kiek skambinausi tai buvo mažiausia kaina tuo momentu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.