Pereiti prie turinio

ROKI pasaliniai garsai????


Usaulius

Rekomenduojami pranešimai

Rosky 2,8 td 86metu , pakeiciau pakaitinimo zvake(paskutine 4 cil.)., ir dabar pakaitinus, uzgesta lempute ir pradeda tikseti pakaitinimo rele, tast , takst... pries zvakes pakeitima vsio buvo ok. Kas per bajweris???
mano 94 roky tas pats bet taip buvo kaip ir pirkau pas draugeli senesnis bet rele taksi taip pat elektrikas ir nlb suprato kodel taip daros bet nusprendem kad taip turi but :D otai kaip yra is tikruju :?::)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rosky 2,8 td 86metu , pakeiciau pakaitinimo zvake(paskutine 4 cil.)., ir dabar pakaitinus, uzgesta lempute ir pradeda tikseti pakaitinimo rele, tast , takst... pries zvakes pakeitima vsio buvo ok. Kas per bajweris???
mano 94 roky tas pats bet taip buvo kaip ir pirkau pas draugeli senesnis bet rele taksi taip pat elektrikas ir nlb suprato kodel taip daros bet nusprendem kad taip turi but :D otai kaip yra is tikruju :?::)
o kas zino,kaip istikruju...pas mane po siai dienai taksi,bet nekriepiu demesio...kai jau nebetaskes,tada reiks susirupint... :lol:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mastant is elektronikos puses ir atsizvelgiant y aplinkybes, tai gali buti kad rele nebeatlaiko padidejusios apkrovos jeigu tarkim sudetos ne gamintojo nurodytos pakaitinimo zvakes, kurios ima bent kiek daugiau W uz standarta. Bet idomu ar zvakes nuolat veikia ar periodiskai atjunginejamos "tiksejimo" metu.

 

:D nzn ar pagausit minti, suveliau kaip reikals :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.. tai va radau liga chimicija zvakiu pakaitinimo blokelis kuris yra keleivio puseje po kojom icon_exclaim.gif , kazkada buvo pabuves po vandeniu :D . Tai dabar desiu mygtuka ir pats pabusiu uz rele :wink:

 

Gal kokiam elektronikui duok pačiupinėti. Aparatas nesudėtingas. Gal kokią detalę pakeitus ir prisikels iš mirusių :D

 

Nereikės tada ir rėle apsimetinėti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va blokelis geras icon_exclaim.gif pliusas ateina ir sukasi prie 4cil. zvakes, o toliau pliusas ein per metaline plokstele, kuri ties 3cil.zvake graziai nuluzes ir todel i kitus cilind. srove neateina. Tai kai pas mane neveike 4cil. zvake niekas ir nesilde, o kai zvake pakeiciau i nauja todel ir pradejo rele cikseti( gal jei vienai perdaug sroves ar greiciau uzkaisdavo).Sutvarkau kontakta ir dabar viskas super veikia taip kaip ir konstruktoriai sugalvojo, o paciam uz rele nereikes buti :wink:

p.s. kam nepasitaiko :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.