Pereiti prie turinio

Kariski + kolhoziniai


Rekomenduojami pranešimai

Gal kas vazinejat sujunge kariskus su kolukiniais? Kam to reikia? Pas mane sieros motoriukas ir sieros deze,kariski tiltai ir 35 ratai.Problema ta,kad traukiant su gerve ir padedant ratais tenka daznai minkyt sankaba,nes jei pilnai atleidi pjauna kiaurai kaip peiliu,per greit suka ratus.Blokiruotes karisku brangios,o kolukiniu jau turiu,taciau baiminuosi ar atlaikys soniniu pavaru pusasiai.Kalbu apie tuos trumpus kur jungia rata su son. pavaros dantraciu,kiek zinau kai tiltai su blokiruotem tai greiciau lauzia.Buciau dekingas jei kas pasidalintu patirtim.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blokiruotės nepadės, vis tiek prasuksi ratus ir vis tiek "atsisėsi" ant rėmo.

Gervė , kiek supratau , elektrinė. Bet kuriuo atveju turi dirbti sankaba. Bet jei palėtintojas įjungtas, sankabai šiek tiek lengviau. Bet kitos išeities NĖRA.

Iš kitos pusės, jei dirbi tik su gerve, tai yra šansų išsikelti ant tvirtesnio grunto, aišku ratais padėti tada negalima. Gerai, kai pas mane mechaninė gervė :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi buti isejimas is razdatkes (kad dar viena kardana prijungt mechan. gervei). uaze jo nera, bet galima isradinet dvirati kaip pas mane samurajuj buwo 2 razdatkes sujungtos, ir mechanine gerve :idea: :wink:

 

Tokį kūrinį turėjo tik SuzukiMonstr.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, parduotas jau :wink: gera masina, bet daug pinigu i ja reikia idet kad ji tr3 vaziuotu. nusipirkau tlc70. pavazinesiu metus tr1, o po to, gal iki tr2 uzaugsim :)

 

Jo pinigai geras variklis visame kame, net ir kasdieniniame gyvenime :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.