Pereiti prie turinio

senukas NP nenori vaziuot


Rekomenduojami pranešimai

atitarnaves metus be problemu mano np 3,3d nuvaziavus is vietos 50km uzsirauke ir toliau vaziuoti atisake, variklis kaip ir dirba bet atrodo kad degalu nepaduoda... pakeitme kuro filtra, kura padavem is mazos kanistors , bet ir vel-kol saltas kuriasi ok, pavaziavus kelis km-stop atrodo kad kuras pasibaige...

vieni zyniai aiskina kad zemo slegiu siurbliukui misios, kiti kad varikliui amen... kokios butu Jusu mintys?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labai panasiai buvo, tik mersui busui. viska isbandziau nieks nepadejo, tai truko kantrybe ir islupau kuro baka, tai ten tiek snargliu buvo priauge kad baisu buva ir rankom liest :girtas: isvalius viskas susitvarke. <_<

kura padave is kanistros, tada bakas neįtakoja siam gedimui. Bus kuro siurblys, arba jo pompa. Jei varikliui amen, sunkiai vestusi, dumintu, tepala valgytu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man butent taip pamire pirmas Suzukio variklis. Saltas vedasi ir vaziuoja, tik pravaziavus kazkiek pradeda netraukti ir kuo toliau tuo daugiau... Atsaldai viskas vel gerai... Kol saltas variklis atleisdavo ta vieta kur klynino. Kai ikaisdavo vel klynas po truputi... taigi bandyk aisku nuo filtru ir siurblio. Bet...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet be jo dar bjauresnes sunybes gaunasi... Dabar pas mane kamufliaziniam NP stovi variklis pirktas is kretingiskio, o jame tas filtriukas buvo ismestas, - pompa jau teko pakeist, - o pravaziavau tik kelis simtus km... :blink:

Matyt seniokas (is kurio buvo pirktas Patrol'is ardymui) truputuka su protu buvo konflikte... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

didelis dekui visiems uz patarimus, o ipac Sarunui, filtriukas stuceryje tikrai buvo apauges , dar pries ji pastaciau skaidru papildoma filtra. Lauksiu ilgesnes keliones tai paaiskes ar tai buvo beda. Dar vienas klausimas iskilo- kas per rankenele is po oro filto kyso trikampiu galu kaireje puseje , ji sukiojasi uzsiverzia atsiverzia, bet kaip tai neitakoja variklio darbo?

https://picasaweb.google.com/115435029649242569005/2011MRugsejis22D#slideshow/5655133308278462082

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

didelis dekui visiems uz patarimus, o ipac Sarunui, filtriukas stuceryje tikrai buvo apauges , dar pries ji pastaciau skaidru papildoma filtra. Lauksiu ilgesnes keliones tai paaiskes ar tai buvo beda. Dar vienas klausimas iskilo- kas per rankenele is po oro filto kyso trikampiu galu kaireje puseje , ji sukiojasi uzsiverzia atsiverzia, bet kaip tai neitakoja variklio darbo?

filtro homuto atsukimo :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.