Pereiti prie turinio

NP GR Y61 siurblio bedos


Rekomenduojami pranešimai

ne taip ziauriai nera, ir visokie checkai neissoka, bet kai ilgai su masina vazineji sutik, kad jauti kiekviena variklio darbo pasikeitima :unsure:

pvz checkas neuzsidega, bet jauciasi kad kitaip vaziuoja, kitokios kuro sanaudos, pajungi kompa meta kokio nors daviklio klaida, pakeiti davikli vel viskas gerai, tik kur bac i bala gilesne vel kazkas ne to, galima sakyt, kad sutapimas, bet nu negali po kiekvienos gilesnes balos sutapimai pasireiksti.

su vienu snekejau tai kazkas is lietuviu man rodos daresi normaliai ekspedicijom, tai sake visa ten pravodke papildomai silikonu denge.

siaip masina kantri, jeigu specialiai nelauzai, tai nieks ir neluzta, pakabos ten praktiskai nera kelios stabilizatoriu traukes po ~10lt kainuojancios.

dabar daug maz sutvarkyta kuro sistema, tai su tekanciu siurbliu vidurkis 10l/km, 70/30 trasa/miestas ne pensinyko rezimu, bet ir ne dragerio, nes nifiga "nyvalit"

po 6 metu eksplotacijos pradejo rudys labiau lyst, o siaip kaip ir patenkintas masina, tik kas nervina, kad dar nebuvo tokio remonto, kad padare,sumokejai babkes, bedos baiges, vis kazkas islysdavo

nu kaip ir viskas :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo , o man vis atrodo kebulas naujesnis tai ir bedu nebus :)

na del silikonu, tai taigi vaziuoja i extryma ir su benzininiais varikliai, ir ka nieko,- vaziuoja, zinom akaskat prioes brastele tingeciau purkst tai silikonais, bet pravodkes pamazint tai labao noretusi..

nu vienu zodziu supratau kad komfortas didesnis bet patikimumas mazesnis, nors kelionese tiek patikimo tiek ir komforto norisi, ech..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

nu ka su saliarkos lasejimu bedos issprestos, tai dabar nauju sugalvojau, nes nepatinka kiek dumo meta vaziuojant :D

 

kas zinot kur vilniuj su kompu sureguliuotu kuro padavima??? nes metodas "naucnym v tykam" jau atsibodo :D

diena kazkaip dar pofig nesimato stipriai, bet vakare kai kas nors is galo vaziuoja matosi, kad to dumo vara pakankamai :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki, man ir problemos su kuro siurbliu. Kompas rodo kad neveikia ankstinimo/velinimo voztuvas .

Remontuoti Panevezyje niekas jo neapsima, o ir rasti tokio siurblio nelabai sekasi . Gal kas gali padeti su servisais kuro siurbliu, bei paciu siurbliu pasiula?

Mano Nissan Patrol 3.0 Di Turbo 2001m. 116kw

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka su saliarkos lasejimu bedos issprestos, tai dabar nauju sugalvojau, nes nepatinka kiek dumo meta vaziuojant :D

 

kas zinot kur vilniuj su kompu sureguliuotu kuro padavima??? nes metodas "naucnym v tykam" jau atsibodo :D

diena kazkaip dar pofig nesimato stipriai, bet vakare kai kas nors is galo vaziuoja matosi, kad to dumo vara pakankamai :lol:

o tai kaip jai ne paslaptis bedas su lasejimu isprendei?pats perinkinejai,ar servisui patikejai?nes pas mane pamazu ir salera pasirodo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

kas daros tavo patruliui?nes turiu bedu irgi del dumingumo ir sunkiai kurimosi

 

Pas mane karštas kartais sunkiai kuriasi. Buvau dizelvotoj, sake kad siurblio manžietas, bet dėl visa ko, noriu dar ir diagnostiką padaryti.

 

Dėl dūmingumo užglušink pradžiai EGR vožtuvą, gal tik tiek bėdos ir bus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakė nedaro, bet neatsisakė ir pasiūlė privažiuot pažiūrės, gal pritaikys jungtį. Kas žino, pas šituos patrulius OBD2 jungtis?

na tai bandyk privaziuot gal pades nes jis gana ivairiom auto uzsiima

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakė nedaro, bet neatsisakė ir pasiūlė privažiuot pažiūrės, gal pritaikys jungtį. Kas žino, pas šituos patrulius OBD2 jungtis?

ne pas juos ne obd o sena nisano jungtis bent jau pas mane 98m y61

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.