Pereiti prie turinio

keistai jungiasi pavaros + dega ABS fault


homesite

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki RR mohikanai,

Esu naujokas su RR 96' dizelis 2,5l ir automatu. Situacija tokia: standartiniam mode begiai jungias tarsi ne prie tam tikru apsuku, o prie tam tikro greicio. Pvz 2-ra prie ~50km/h ir tt. Ant sport mode viskas ok. Kame baeris? Ir del ko tas abs dega? Veiksmas Vln. Gal kas klaidas dar galetu paziuret.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki RR mohikanai,

Esu naujokas su RR 96' dizelis 2,5l ir automatu. Situacija tokia: standartiniam mode begiai jungias tarsi ne prie tam tikru apsuku, o prie tam tikro greicio. Pvz 2-ra prie ~50km/h ir tt. Ant sport mode viskas ok. Kame baeris? Ir del ko tas abs dega? Veiksmas Vln. Gal kas klaidas dar galetu paziuret.

 

Jei netaip junginejasi pavaros, pirmas reikalas keisti tepalus ir dezes filtra, po to ziureti, jei dar blogai, kreiptis pas automatiniu deziu meistrus, kitos iseities tiesiog nera. ABS gali degti del labai ivairiu priezasciu, be diagnostikos nelabai nustatysi. Butum arciau Taurages, galetume suziureti ta reikala.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki RR mohikanai,

Esu naujokas su RR 96' dizelis 2,5l ir automatu. Situacija tokia: standartiniam mode begiai jungias tarsi ne prie tam tikru apsuku, o prie tam tikro greicio. Pvz 2-ra prie ~50km/h ir tt. Ant sport mode viskas ok. Kame baeris? Ir del ko tas abs dega? Veiksmas Vln. Gal kas klaidas dar galetu paziuret.

o koks ligis tepalo ? tikrink tik ant salto variklio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausia abs susuitvarkyk. As nzn tikslei bet daugumoje auto abs lb dauk ka reiskia, gali but kad ijunge servizini rezima ir durniuoja tdl tavo automatas. Manoj paskutinej masinoj atsakius abs automatas palikdavo tik 3bege ir isvietos ir jau trasoje turejau tik viena 3pavara.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.