Pereiti prie turinio

Indikacija


Mindeee

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, paskaiciau as cia viena diskusija del tiltu isijungimo, ir man iskilo klausimelis, gal kas gali papasakoti kaip turi veikti indikacija galinio tilto lempuciu (pas mane MP 2.8 99m.) nes pas mane jos niekada nedega :) turiu rusiska manuala bet ten skaiciau kaip ir neradau kaip jos turi degti.

aciuuuu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kas ten pas tave nedega be manau kad lempuciu indikatoriaus galiniam tilte nera jos automatiskai uzsidega su degimu o jei ne tada jos bus greiciausiai perdege yra tik difo lempute bet ji ne nuo indikatoriaus manau uzsidega o nuo jungiklio kai ijungi difa?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pastoviai turi degti galiniai ratai, ijungi priekini tilta uzsidega priekiniai ratai, toliau rankena stumi - uzsidega centrinio diferiancialo blokatoriaus lempute, nu dar pas mane uzsidega galinio tilto blokiruotes lempute, kai paspaudi tam tikra mygtuka :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pastoviai turi degti galiniai ratai, ijungi priekini tilta uzsidega priekiniai ratai, toliau rankena stumi - uzsidega centrinio diferiancialo blokatoriaus lempute, nu dar pas mane uzsidega galinio tilto blokiruotes lempute, kai paspaudi tam tikra mygtuka :)

 

Taip visiskai teisingai, pas mane irgi nedege galinio tilto indikacija, sprendimas paprastas - perdegusias lemputes pakeisti sveikom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, paskaiciau as cia viena diskusija del tiltu isijungimo, ir man iskilo klausimelis, gal kas gali papasakoti kaip turi veikti indikacija galinio tilto lempuciu (pas mane MP 2.8 99m.) nes pas mane jos niekada nedega :) turiu rusiska manuala bet ten skaiciau kaip ir neradau kaip jos turi degti.

aciuuuu

 

gal galiniame tilte daviklis perdege? nebandei patikrint? gal lemputes ne prie ko ? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, paskaiciau as cia viena diskusija del tiltu isijungimo, ir man iskilo klausimelis, gal kas gali papasakoti kaip turi veikti indikacija galinio tilto lempuciu (pas mane MP 2.8 99m.) nes pas mane jos niekada nedega :) turiu rusiska manuala bet ten skaiciau kaip ir neradau kaip jos turi degti.

aciuuuu

 

gal galiniame tilte daviklis perdege? nebandei patikrint? gal lemputes ne prie ko ? :)

 

abejoju ar gamintojas deda ten daviklius nes jie ten visiskai nereikalingi ir logiska butu galvoti kad kad galinis tiltas neatsijungia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, paskaiciau as cia viena diskusija del tiltu isijungimo, ir man iskilo klausimelis, gal kas gali papasakoti kaip turi veikti indikacija galinio tilto lempuciu (pas mane MP 2.8 99m.) nes pas mane jos niekada nedega :) turiu rusiska manuala bet ten skaiciau kaip ir neradau kaip jos turi degti.

aciuuuu

 

gal galiniame tilte daviklis perdege? nebandei patikrint? gal lemputes ne prie ko ? :)

 

abejoju ar gamintojas deda ten daviklius nes jie ten visiskai nereikalingi ir logiska butu galvoti kad kad galinis tiltas neatsijungia

 

pas amne gale perdeges buvo, pakeite ir veikia visos lemputes :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...
sveiki, paskaiciau as cia viena diskusija del tiltu isijungimo, ir man iskilo klausimelis, gal kas gali papasakoti kaip turi veikti indikacija galinio tilto lempuciu (pas mane MP 2.8 99m.) nes pas mane jos niekada nedega :) turiu rusiska manuala bet ten skaiciau kaip ir neradau kaip jos turi degti.

aciuuuu

pas mane ijungus degima ir uzvedus padega ir uzgesta :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.