Pereiti prie turinio

Gal patartumet del NP


Rekomenduojami pranešimai

Laba

iskart noriu atsiprasyti sio forumo moderatoriu ir vartotoju. Gal ir yra jau tokia tema apie tokia pat problema :D

Na bet pabandysiu issipasakoti.

Taigis su kolega nusipirkom, ilgai sapnuotus ir issvajotus, GR'us. Mano keturiu duru 92m. kolegos trumpas 91m.

Su pakaba, kebulu ir varikliais lyg viskas ir gerai, bet.....

Abudu turim vienoda beda. galvojom, kad ta beda dings kai pasikeisim visus tepalus (tiltuose, dezej ir vapse visur kitur), bet.....

Ryte, kai nuvaziuoju iki pirmos sankryzos, stabdau ir kai masina beveik sustoja atsiranda labai sportinis garsas, kazkas i kazka dauzosi ir dusliai bilda. toliau kai vaziuoji, visa kelia kazkas traska. ir tas nepraeina tol kol nesustoju ir nepavaziuoju atgal. kartais net nepraeina po pirmo pavaziavimo atgal. visi sitie sportiniai garsai ir dauzymaisi sklinda is priekinio tilto.

Na va manau kad issamiai parasiau savi beda.

iskart aciu uz atsakymus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 52
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Ant habu yra padetys LOCK ir AUTO, perjunk i padeti LOCK ir pabandyk pavazinet, jei garsai prapuls- laikas keisti habus...

 

bet kai tai padarysiu tai turbut galima bus vaziuot tik tiesiai? o neijunginti per razdatke priekinio tilto? nes visi sitie sportiniai garsai buna neijungus priekinio tilto

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus kai tokie garsai pradejo eiti tai priekinis tiltas neuzilgo is vis subyrejo :x aisku tikiuosi kad pas tave bus tik habai, bet is pradziu ir mes galvojom kad tik habai o pasirode ne :x

 

tai ei pateis tiltas tai kokia ju kaina, ir seip ar didelis deficitas?

 

ir gal koki serviza galit rekomenduoti kur pazysta dzipus geriau ei lengvasias?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant habu yra padetys LOCK ir AUTO, perjunk i padeti LOCK ir pabandyk pavazinet, jei garsai prapuls- laikas keisti habus...

 

bet kai tai padarysiu tai turbut galima bus vaziuot tik tiesiai? o neijunginti per razdatke priekinio tilto? nes visi sitie sportiniai garsai buna neijungus priekinio tilto

Gali vaziuot ir tiesiai ir kreivai, pirmoj eilej pabandyk kaip sakau, o po to jau galesi gvildent mintis apie tiltus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu ramui, manau kad habai parejo

dar kitas variantas - ar tu isitikines kad garsas eina is reduktoriu o ne is greiciu dezes??

gal koks guolis normaliai pabirejo ir vienas rutuliukas pastoviai ilenda i dantracius....

tikrai traska is priekinio tilto. ir tik is kaires puses. o garsas panasus butu ei liniuote pridetumet prie besisukancio dviracio rato spikiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi, atsiprasau, dar pamirsau paklausti.

pas kolega uzvedus masina dar kuli laika mirgsi zvakiu pakaitinimo lempute. ka ji signalizuoja? ar kad hana zvakem ar pakaitinimo sistemai?

Nezinau kaip pas Patrol, bet pas Pajero zvakes isijungia ir uzvedus kuri laika veikia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi, atsiprasau, dar pamirsau paklausti.

pas kolega uzvedus masina dar kuli laika mirgsi zvakiu pakaitinimo lempute. ka ji signalizuoja? ar kad hana zvakem ar pakaitinimo sistemai?

Nezinau kaip pas Patrol, bet pas Pajero zvakes isijungia ir uzvedus kuri laika veikia

na pas mane ijungus degima lempute keleta sekundziu padega kai uzgesta uzvedi ir viskas ok. o pas kolega uzvedus lempute po keliu sekundziu pradeda mirgseti ir tai tesesi keletas minuciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tarskejimo... man taip pat budavo su terranu, kartais pavaziavus atgal neatsiblokuodavo vienas is habu.. tai vat, nusijami pas save juos abu, isisardai pilnai, isplauni, sutepi lengvai!!!!, paziuri ar frikcionu ziedai neisdile, siaip jei habas nesusiblokuoja ar blogai atsiblokuoja tai tie frikcionai buna kalti, jei trumpam juos reanimuot tai galima islupt toki zieda kuris yra didziojo frikciono viduje, bet manau kad tau uzteks tik isvalyti ir sutepti :)

P.s. mano info gauta is terrano, bet manau kad pas patruli turetu but panasiai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tarskejimo... man taip pat budavo su terranu, kartais pavaziavus atgal neatsiblokuodavo vienas is habu.. tai vat, nusijami pas save juos abu, isisardai pilnai, isplauni, sutepi lengvai!!!!, paziuri ar frikcionu ziedai neisdile, siaip jei habas nesusiblokuoja ar blogai atsiblokuoja tai tie frikcionai buna kalti, jei trumpam juos reanimuot tai galima islupt toki zieda kuris yra didziojo frikciono viduje, bet manau kad tau uzteks tik isvalyti ir sutepti :)

P.s. mano info gauta is terrano, bet manau kad pas patruli turetu but panasiai

bet matai as nejungiu priekinio tilto. visa diena vazineju, buna viskas ok. o is ryto tik pradedu vaziuot viskas ok, kol stabdzio nepaspaudziu. ir tada prasideda sportiniai garsai tie.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi, atsiprasau, dar pamirsau paklausti.

pas kolega uzvedus masina dar kuli laika mirgsi zvakiu pakaitinimo lempute. ka ji signalizuoja? ar kad hana zvakem ar pakaitinimo sistemai?

Nezinau kaip pas Patrol, bet pas Pajero zvakes isijungia ir uzvedus kuri laika veikia

na pas mane ijungus degima lempute keleta sekundziu padega kai uzgesta uzvedi ir viskas ok. o pas kolega uzvedus lempute po keliu sekundziu pradeda mirgseti ir tai tesesi keletas minuciu.

Pas mane irgi lempute iskart po uzvedimo gesta o pas drauga mirksi po uzvedimo gal 5 minutes.Nuvarem i servisa patikrino zvakes,reles viskas ok.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tarskejimo... man taip pat budavo su terranu, kartais pavaziavus atgal neatsiblokuodavo vienas is habu.. tai vat, nusijami pas save juos abu, isisardai pilnai, isplauni, sutepi lengvai!!!!, paziuri ar frikcionu ziedai neisdile, siaip jei habas nesusiblokuoja ar blogai atsiblokuoja tai tie frikcionai buna kalti, jei trumpam juos reanimuot tai galima islupt toki zieda kuris yra didziojo frikciono viduje, bet manau kad tau uzteks tik isvalyti ir sutepti :)

P.s. mano info gauta is terrano, bet manau kad pas patruli turetu but panasiai

Nesu labai gramatnas mechanikas, bet ardes ir NP ir NT habus mazai ka bendro randu :D
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tarskejimo... man taip pat budavo su terranu, kartais pavaziavus atgal neatsiblokuodavo vienas is habu.. tai vat, nusijami pas save juos abu, isisardai pilnai, isplauni, sutepi lengvai!!!!, paziuri ar frikcionu ziedai neisdile, siaip jei habas nesusiblokuoja ar blogai atsiblokuoja tai tie frikcionai buna kalti, jei trumpam juos reanimuot tai galima islupt toki zieda kuris yra didziojo frikciono viduje, bet manau kad tau uzteks tik isvalyti ir sutepti :)

P.s. mano info gauta is terrano, bet manau kad pas patruli turetu but panasiai

bet matai as nejungiu priekinio tilto. visa diena vazineju, buna viskas ok. o is ryto tik pradedu vaziuot viskas ok, kol stabdzio nepaspaudziu. ir tada prasideda sportiniai garsai tie.

Tai dar neisbandei, ka patariau icon_exclaim.gif:?: :x
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tarskejimo... man taip pat budavo su terranu, kartais pavaziavus atgal neatsiblokuodavo vienas is habu.. tai vat, nusijami pas save juos abu, isisardai pilnai, isplauni, sutepi lengvai!!!!, paziuri ar frikcionu ziedai neisdile, siaip jei habas nesusiblokuoja ar blogai atsiblokuoja tai tie frikcionai buna kalti, jei trumpam juos reanimuot tai galima islupt toki zieda kuris yra didziojo frikciono viduje, bet manau kad tau uzteks tik isvalyti ir sutepti :)

P.s. mano info gauta is terrano, bet manau kad pas patruli turetu but panasiai

bet matai as nejungiu priekinio tilto. visa diena vazineju, buna viskas ok. o is ryto tik pradedu vaziuot viskas ok, kol stabdzio nepaspaudziu. ir tada prasideda sportiniai garsai tie.

Tai dar neisbandei, ka patariau icon_exclaim.gif:?: :x

 

blem, sian ryte norejau pabandyti, bet i darba velavau. tai kaip moviau tai nuo vilniaus iki pat traku su tarskesiu nulekiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi, atsiprasau, dar pamirsau paklausti.

pas kolega uzvedus masina dar kuli laika mirgsi zvakiu pakaitinimo lempute. ka ji signalizuoja? ar kad hana zvakem ar pakaitinimo sistemai?

Nezinau kaip pas Patrol, bet pas Pajero zvakes isijungia ir uzvedus kuri laika veikia

 

Pas mane uzvedus kuri laika mirksejo, rele parejus buvo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va. sian vakare kolega paskambino ir pasake tokia situacija (kaip minejau jau, pas ji tokia pat beda, tokie pat sportiniai garsai buvo) tik pas mane (stereo) is abieju ratu garsas sklinda, o pas kolega (mono) is kairio. tai va...

issiarde jis kairy huba, issivale ir visa kita padare. o desini issiardes rado tik kruva drozliu, viskas sumalta kaip mesmalej. Nors tie hubai buvo ideti pries gera menesi normalus lyg. nors niekas nezino, normalus jie ten buvo ar ne. isidejo ir tiek. nusipirko masina, rado bardacioke hubus, isidejo (nes ju nebuvo) ir vazinejo su tais sportiniais garsais iki sio vakaro.

savo bandysiu ryt uzrakinti hubus, pazesiu ar kokiu pokyciu nebus.

 

gal kokiu komentaru del kolegos situacijos? kur ieskoti tu hubu, kokius preliminarios ju kainos? ar kokiu alternatyvu, su geresniais techniniais sprendimais, buna?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant habu yra padetys LOCK ir AUTO, perjunk i padeti LOCK ir pabandyk pavazinet, jei garsai prapuls- laikas keisti habus...

 

bet kai tai padarysiu tai turbut galima bus vaziuot tik tiesiai? o neijunginti per razdatke priekinio tilto? nes visi sitie sportiniai garsai buna neijungus priekinio tilto

Gali vaziuot ir tiesiai ir kreivai, pirmoj eilej pabandyk kaip sakau, o po to jau galesi gvildent mintis apie tiltus :)

 

na vakar as juos uzlokinau. pasikeite tik tai, kad tie galrai daug tylesni pasidare ir tik is vieno rato. kitas ratas nutilo. o trankymaisi pasidare daug retesni ir daug silpnesni.

 

tai visdelto, kas ten darosi? patarkit ka dar padaryti? ar koki servisiuka ar auksaranki parekomenduosit?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.