Pereiti prie turinio

Req:tlc100 transmisijai meistro (vilniuj)


Rekomenduojami pranešimai

kodel vel, as jo ir pardaves nebuvau, surinkau viska, vaziuoja, reik tik ortaki issikelti :D ir sulaukti tinkamo oro :D

 

ORTAKI IR ORO?...BURES YRA........... I UK.......................Blyn ant buriu jis Ir Skris??????????????????????????????Parasyk..........Kas TY TEN Britanijoj.......Ir Gal atgal busiku...........Karalienei reindza palikees...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tiesiog nesekasi ponuliui su TLC. Gal 100'kas taip nepamylėtas kaip karalienes džipas. Aš jau antrus metus 100'ką gainioju su 35" ir po miestą ir į medžioklę. Ir nieko... :rolleyes: Vėl reikia keist abiejų priekinių šakių sailentblokus, bet užsimovęs 10 cm didesnius ratus aš nieko ir kito nesitikiu. Ir kuro sanaudos tik 14litr./100km. Ir komfortas kaip lengvojoj...Ką ten ta karalienė supranta žipuose. Nebent į Eskotą nuvažiuot...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tiesiog nesekasi ponuliui su TLC. Gal 100'kas taip nepamylėtas kaip karalienes džipas. Aš jau antrus metus 100'ką gainioju su 35" ir po miestą ir į medžioklę. Ir nieko... :rolleyes: Vėl reikia keist abiejų priekinių šakių sailentblokus, bet užsimovęs 10 cm didesnius ratus aš nieko ir kito nesitikiu. Ir kuro sanaudos tik 14litr./100km. Ir komfortas kaip lengvojoj...Ką ten ta karalienė supranta žipuose. Nebent į Eskotą nuvažiuot...

o kad bent kaska i tema parasytum :D

ziuriu dalis tajotistu tik ne itema ir sugeba parasyt :D

 

ps. tariamas atraminis guolis vibracijos nenuime, ieskom toliau

pss. paieskos jauciu kuriam laiku atsides, 5dieni apturejau dziaugsma, gime sunus taip kad dejau as ant jusu visu sarkazmu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.