Pereiti prie turinio

2000 jeep g cherokee 4litru automatas bendri klausimai


Edg

Rekomenduojami pranešimai

nu palyginimuj mano pontiacas 16-18 duju uzmiestyje arba 11 benzino o kalnuose ar mieste tai 15 benzo ir 20-22 duju. apie Jeep tai v-8 5,2 tai jau daug linksmiau vaziuoja 4,0.

freelander su 1.8 benzinu tikrai smagiau turi traukt ypac su mechanika (neteko vaziuot) va tiesa Jeep 4,0 dinamika labai panasi kaip Mitubisi L 200 2,5 turbo, as su tokiu firmoj darbo reikalais vazineju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu palyginimuj mano pontiacas 16-18 duju uzmiestyje arba 11 benzino o kalnuose ar mieste tai 15 benzo ir 20-22 duju. apie Jeep tai v-8 5,2 tai jau daug linksmiau vaziuoja 4,0.

freelander su 1.8 benzinu tikrai smagiau turi traukt ypac su mechanika (neteko vaziuot) va tiesa Jeep 4,0 dinamika labai panasi kaip Mitubisi L 200 2,5 turbo, as su tokiu firmoj darbo reikalais vazineju.

 

nu freelander nepasakyciau kad traukia..ji reikia grezti ,,tada dar dar. tai kad as net is tolo ir prie mitsubishi L200 nebuvau :) pasukau dar degima snd. ir jau man visai gerai vaziuoja..atgyjo pedalas. lengvu paspaudimu jau greitejasi,o pirmai atrodo kad man paciam reikia minti pedalais .. db as jau patenkintas..nors knibzda dar pasukt jei jau eina vis geryn :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano cherokis tikrai sustrai vaziavo,kol neuzdejau 33 ratu..tada ir as jauciausi kaip su priekaba.. dabar suletinau tiltus ir vel atgijo masiniukas.. nezinau,man jauciasi pakankamai galios visais begiais

kaip suletinai tiltus? imesk foto noriu pazet su tais ratais

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Edgariukai, tu tikrai praturtetum vertingomis ziniomis paskaites Jeep GC manual'a. Ten rastum visus atsakymus.

 

Del traukos, galiu pasakyti tik tiek, kad 4.0 variklis silpnokas, bet labai patikimas, o 4.7 tikrai pakankamai linksmai stumia i prieki :) Kaip viename forume rase, tai Jeepas su situo varikliu yra raketa ant ratu. Tik loterija su sitais varikliais :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.