Pereiti prie turinio

Blokiruotes pajungimas


SUBARU

Rekomenduojami pranešimai

Oriniuj reik cilindruku ir pora atmosferu slegio. Apie tai jau ir as galvojau :rolleyes: .

O del rankeneles, kaip ja uzfiksuojat? Ir koki trosa naudojat? dviracio stabdziu troselio pakaktu?

yra patsoso rankenėlės jos labai kompaktiškos, ir gerai labai fainiai fiksuojasi,ištrauki kiek reikia ir pasuki nu ir vsio stovi mirtinai, aš turiu įsimetę tokią rankenėlę rankiniam gazui ( autopilotas :D ), tik tikslai nepamenu nuo kokio auto nulupau gal nuo NP :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is budu: (nereiskia kad geriausias) salone statoma stovejimo stabdzio (rankinio) mechanizmas (su tais fiksuojanciais dantukais) ir nuo jo trosas (lengvojo automobilio rankinio ) eina iki blokiruotes ijungimo auseles, kuri randasi ant tilto. Plius statai spyruokle, kuri grazintu atgal ijungimo ausele, kai noresi isjungti blokiruote. Taip kiekvienai blokiruotei pasistatai po rankinio stabdzio mechanizma salone ir vaziuoji. Patikimas budas, tik reikia gerai sureguliuoti troso ilgi kad nelauzyti blokiruotes, tuomet kai ji nepilnai ijungiama

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is budu: (nereiskia kad geriausias) salone statoma stovejimo stabdzio (rankinio) mechanizmas (su tais fiksuojanciais dantukais) ir nuo jo trosas (lengvojo automobilio rankinio ) eina iki blokiruotes ijungimo auseles, kuri randasi ant tilto. Plius statai spyruokle, kuri grazintu atgal ijungimo ausele, kai noresi isjungti blokiruote. Taip kiekvienai blokiruotei pasistatai po rankinio stabdzio mechanizma salone ir vaziuoji. Patikimas budas, tik reikia gerai sureguliuoti troso ilgi kad nelauzyti blokiruotes, tuomet kai ji nepilnai ijungiama

 

 

Pas Biciuli man atrodo taip padaryta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Salono neuzgriozdinsi, bet patikimumas konstrukcijos labai jau menkas. O patikimumas cia labai svarbus faktorius-juk tai tiesiogiai itakoja dzipo pravazumui. Gali zinoma eksperimentuoti ir su batu raisteliais-gal pavyks ijungti blokiruote, klausimas - kelis kartus? O gal sakute vel virint nori? :D Kiek man teko matyt bolidu, dazniausia naudojamas valdymas: suspaustu oru, trosu, vakumu (unimogui netinka, volvo sistema) na ir strypeliu (unimogo originali sistema)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir paprasiau kad foto idetu :lol: Nors seip kai as ja jungineju nepajungta, nejauziu kad ten reiketu dideles jegos. Kas labiausiai neramina, tai ar su smulkiu ijungeju nebus taip kad man ta blokiriote ismes, sulauzant mechanizma ar nutraukiant trosa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.