Pereiti prie turinio

pakaitinimo zvakes


Mindeee

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nutariau pasikeisti pakaitinimo zavakes savo MP 2,8 TDI 99m ir nulekiau Kaune i turgu ir isejau isjo nieko nerades, bet esme ne ta. Mane suglumino vieno pardavejo komentaras tipo reikia butinai atsinesti pacia zvake nes jis nezino kokios eina (6V ar 12V) ir tipo pagal kataloga nustatyti nera kaip? Kitas pardavejas sake bus zvakes tik treciadieni, na as aisku noredamas pasitikslinti paklausiau jo ar jis tikrai zino ar 6V ar 12V zvakes man (na ne man, bet mano keturraciui :) ) priklauso. (turbut isizeide) atsake ne pirmi metai dirbame, taigi suprask vsikas bus ok>

Va po ilgos litanijos priejau prie klausimelio tiklsiau konsultacijos reikia:

 

Jusu nuomone kolegos: ar galima atskirti kokios priklauso zvakes (6V ar 12V) pagal katologa ar visgi man reikes tempti ta zvake su savim i turgu?

 

Dekui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tavo zvakes:

http://www.japancats.ru/mitsubishi/deta ... s=44773376

esme tame, kad reikia tikrint per kiek laiko kaista, nes is patirties zinau, kad kaista jos skirtingai, tos tipo kur pagal katalogus kaista ilgiau negu originalai. o originalas mitsu atstovybej 170lt./vnt :shock:

ir maziau tikek turginiais, bus ramiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

namuose is kabelinio interneto manes irgi neileidzia :cry: , ta pati raso.

o darbe teo internetas, tai is ten pakliunu.

sako galima pabandyt jungtis per proxy serveri, bet as nemoku :cry:

 

surink http://www.proxy.org

ten desineje yra zaliai suzymeti laisvi proxy serveriai. paspaudi ant vieno is ju ir atsiveria langas, su ikona, joje surenki savo adresa norima ie desineje, ne ENTER, bet lango desineje 3 valandos krypties buna langas arba go arba submit arba belekas ir vaziuji laisvu proxiu. :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tavo zvakes:

http://www.japancats.ru/mitsubishi/deta ... s=44773376

esme tame, kad reikia tikrint per kiek laiko kaista, nes is patirties zinau, kad kaista jos skirtingai, tos tipo kur pagal katalogus kaista ilgiau negu originalai. o originalas mitsu atstovybej 170lt./vnt :shock:

ir maziau tikek turginiais, bus ramiau.

 

autuk, o zvakes rimtos ar keliom savaitem? :D nes siais laikais su zvakiu kokybe , pasakysiu tyliai...p y z d a.... kokias nori isimesk, vos ne Leonard Da Vinci... rytais po keliu savaiciu balta duma meta ir man, pakeiciu, o po dvieju menesiu vel , zvakes ala "alpacino" mire.............:(:lol::lol:

po viena kas ketvirti ir susirinkciau, dar kaledine nuolaida pasiulysi ?? :lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del proxy, ten nera rusisku :cry:

o del zvakiu, zinok, nezinau. pats vargstu, kol silti orai ner problemu, bet tik atsala ir prasideda baltas dumas. bandziau is vivacito, is lutoros. abejos kaista leciau nei originalas. dar daug kas sako, kad reik keist visas keturias is kart.

p.s. del nuolados nesupratau :oops:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keisti tikrai nereikia visu, keiciama tik blogos zvakes, bet keiciama tokiomis kokios buvo ir buna labai gerai kad visos zvakes vienos firmos ir vienodu parametru. Siaip nera labai sveika, bet per salcius galima zvakes sildyti du ar tris kartus ir tik po to bandyti paleisti matora... man taip visada padeda.

P.s. zvakes sukineti daznai ir belenkokiu reikalu irgi nevalia, nes galvoj smulkus sriegis, prasuksi - amba - imsi galva ir vesi sriegti...

Buvo man vienam auto - pardavinejau, tai visi labai norejo kompresija pamatuoti, nors matoras tikrai buvo geras... tai vienas pamatavo, zvakes uzverze kaip durnius, kitas bande atsukti ir pzdc sreigiui.... tai tas sudmeistris ir nusipirko ta automobili. Kitas auto su nulauzta zvake jau gryzo is vokieciu, suzinojau po pusantru metu, kai perkantysis irgi norejo patikrinti kompresija.... Tai dabar kai kas nori tikrinti kompresija ir sukioti zvakes - siunciu toli toli....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

autukas raso...............

p.s. del nuolados nesupratau :oops:

...................................................................

sory, autuk.. :oops: :oops: pageres bu :oops: buvau, vietoj 'mitsu" perskaiciau "musu" :oops: :oops:

:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau vilniuje nes kaip tik ten buvau :) o mokejau po 39 lt ten Vytenio gatveje kazkokia parduotuve buvo o firmos lygtai NXT (bet tiksliai neatsimenu) bet ir ant zvakiu ir ant dezutes parasyta buvo kad made in japan (o kaip yra neaisku), bet kiek klausinejau praduotuvese tai man aiskindavo, kad tipo tik japoskes mano masinukui zvakes gamina ir niekas kitas daugiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia dar ziuret kokia yra pakaitinimo sistema. Pries keleta metu nusipirkau MP 93m. 2,5td. blogai vedesi. Nu ka! As i parduotuve, nusipirkau 4. pakeiciau. Nu ir visai ne uzsiveda. O paaiskejo kad nusipirkau ne tokius, nes pas mane turi buti keraminiai. Veikimas- kaista apie 3s, o uzvedus varikli jinai dar periodiskai jungiasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ne zvakes kaltos, o turbut saliarka nuseda, nes siandien pries uzkuriant, paemiau stora laida ir kokias 4s sujungiau tiesiogiai nuo akumo klemos iki zvakiu sinos, po to kuriau ir visvien tas pats. Zvakes pries tai buvau izsukes ir patikrines tiesiogiai - visos per 2s pradeda sviesti. O sistema pas mane dveju reliu, is pradziu 4s duoda 12v., o po to persimeta ant 6,2v dar 30s. Ir ant zvakiu yra parasyta, vienam sone 12, kitam 6,2. vo kokia istorija. Greit manau dasikasiu iki tiesos. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.