Pereiti prie turinio

66 razdatke i 69 2,3d


Rekomenduojami pranešimai

jo eglute greit susdozia ,zinau kaip tirpsta,da kokias tai medved maciau ju gal visoki rastu ir didziu,sakikim kokiu paprastesniu rastu nu kaip kama buna uralam tipo universalus rastas,tik kad didi pasirinkt kad atitiktu kirvis kota,o tu antanai is tavo praktikos kokias rinktums siai kompektacijai,mat pradejau galvot kad razdatkiu keitimas lb naudos dideles neduos tik pinigu prikisi ir ner kur det :D o kaska girdejau kad turba uzmest galma kad tik nebutu sakau kaip kamazui 740matorui aina kaip svolocius ale neilgam lusta alkune ir pann...tam fordiniuj tepimo kazi uztektu siais laikais turbinos visokias galma gaut.tiesa belaruskiam ir dejo pradzioj gi visi o db ner kur det bet kiti girias kad gerai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia labai plati tema ir esam daug diskutave.Galiu tik primint,kad rimtam naudojimui paprastas dyzeliukas su turbina ilgai nedraugas.Desi galingesni td varikli,uaz-o mazgai nelaikys(nors cia daug priklauso nuo vaziavimo stiliaus)Yra jau padarytu projektu uazo remas ir kebulas,o visa kita NP,bet kainuoja nepigiai.

Turejau keleta skirtingu markiu visureigiu,o dabar vaziuoju su samuku ir uaz-o purvinem padangom,man idealiausias varijantas.Tad cia kaip kam ko reikia :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

jo tas pats,antradienį buvau pas jį, ilgai mes su juo plepėjom, man atrodo antrinį veleną prailgino ir uždėjo korpusą, darė jis senai aš net tolkam nepamenu kaip ten tiksliai buvo padaryta, bet jis GAZ69 ardo, sakė į pelkes nevažiuos skandintis o varys į rally darys greitaeigį :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.