Pereiti prie turinio

Pasidalinkit patirtim


Rekomenduojami pranešimai

Galvoju Chevrolet Blazer K5 tiltus keist į laplanderio 8)

Unimogo lygtais žymiai sunkesni už laplanderio yra . O K5 ir taip svoriu nesiskundžia :lol:

Gal kam teko keist 44 Dana į portalinius tiltus ?

Arba gal kas kokį naudingą linką ta tema žino ?

O gal iš viso čia pas mane fix idėja ir taip daryti neverta arba negalima ....

Ar įmanomas toks keitimas ? Ir ar bus jis techniškai teisingas ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ideja fix icon_exclaim.gif Bet kam to reikia :?: Vis tiek del svorio nevaziuosi jau labai krutai... plius TA kliusi jau konkreciai...

Pirmos problemos kurios laukia tai linges nelaikys lauzimo del portalo... Priekyje parabolines linges kaip dirbs su portalais, is vis neaisku... Gale bent jau standartines linges tai standartiskos ir problemos, plius daryti reiks papildomas prilaikancias tiagas kad nelauztu lingiu portalu kampas...

Reduktorius galinis Chevre kiek atsimenu per viduri, o Volve desineje... Taigi vel gal but problemos... Bet cia vietoje reik ziureti...

Svarbiausia kam to reikia :?: Padaryti viska galima :D ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko juo vaziuoti pries keleta metu :twisted: Tada firmos gimtadieniui buvo isnuomoti 3 visuregiai 8) Tas blazeris ejo visur kaip tankas :) Ir buvo parduodamas....po to dar ji teko matyti mieste, kaskokie pacanai vaziavo :) Ir daugiau nebemaciau as jo...

 

Tada ir vaziavau pirmakarta ir uzsikabinau :D Ispudingas buvo tas blazeris :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku pasakyti kas geriausia, kai nebandyta versija su laplanderiais Chevro...

Tik teoriskai numanau kad tektu padirbeti gerokai, bandymai, nusivylimas... Vel perdarymai, kolei nepadarytum kaip reikia... Tik ar pasiruoses tam finansiskai ir moraliskai bei laiko prasme...

Jeigu uzsibrezi tiksla pasidarysi... Galbut vertetu pasikalbeti su Valdas su chevrole raudonu is Kauno. Jis Unimog idejo i Chevra. Galbut tiksliau pasakys kas konkreciai su lingem priekyje gavosi ir tt...

Dana 60 aisku paprasciau, bet klirensas aisku ne tas, bet ar jo truks kai 40 uzdesi :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka as zinau :D Ar reikia tu 44. Ju kaina tikrai pasakiska anksciau buvo...

Su 40 tai dar vaziavo... Siaip tai jei pinigu ner kur deti kruciausia yra ne 44 padangos o bortines pavaros kurios dedasi ant dana60 tiltu... tokias jei uzsisakysi tai jau tikrai krutas busi :D Ten ne taip kaip Volvo ar Unimog ant 14cm iskelia o ant kokiu is vaizdo 30cm is kart pakelia icon_exclaim.gif:D Amerikonai skaito kad daug kruciau nei Unimog ir panasiai...

Jei reikia galiu paieskoti kur inete maciau tokius spec bortinius reduktorius... Tik kaina apie 10000$ man rodos buvo kazkada... :D

Vo tada gal but ne tik vienas Lietuvoje su tokiais bortais busi bet ir Europoje itariu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nereikia išsiskirti iš kitų 8) . Aš noriu padangų aukščiu kompensuoti portalinių tiltų nebuvimą . Man paprasčiausiai reikalinga prošvaista . O padangos yra plačios tai ir grimzdimas mažesnis bus . Kaina jų nėra didelė - 490$/vnt. Man įdomu ar laikys agregatai ir ar pasuks tokius volus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atpigo daugiau nei dvigubai... :D Kas liecia laikyma, tai kas zino... Kolei nieks nebande Lietuvoje tai sunku pasakyti... Amerikonai lyg deda, bet tokios info nerinkau ir nestudijavau... Del poreikio nebuvimo...

Kaip ir sakiau, jei pasiryzes investuoti ir kankintis visom prasmem, tai padarysi.... Bet kai pirmas darysi tai reiks kryziaus kelius praeiti... :D Ir garantuoti kad laikys negaliu... Pirk padangas ir dek...

Bet del prasmes vis tiek nezinau, i sporta gi neileis. Pokatuskem gal ka paprasciau ir maziau pravaziuojama gali uztekti...

Reziume manyciau 40 padangu per akis tokiam automobiliui...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.