Pereiti prie turinio

padekit


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Atsirado pas mane tokia problemele. Pakeliau uaza 6cm TARP TILTO IR LINGIU,ijungus prieki kai buksoji kaskur is priekio labai stipriai viboja(silnoje bijenije rusiskai sakant)net razdatkes riciagai stipriai baladuojasi...

atjungus prieki viskas ok...

KAS TAI GALETU BUTI?

krizmes lux,tik vat kur priekinis kardanas vaiksto ant slicu tai ten turi nemai laisvumo(ranka judinant baladuojasi)...ir kodel tai kas tai gali buti?ar taip ir turi buti su tuo kardanu?

IS ANKSTO DEKUJ UZ PATARIMUS :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip suprasti ar ne per daug jis isitrauktas?

kuo labiau suspaustas kardanas tuo ilgiau jis tarnaus, kardano suspaudimas turėtų būt maždaug likutis 2-3cm iki galo, aišku dar labai daug priklauso ir nuo kampo, pavažinėjus matosi ant šlicų jo eiga, paprastai tau būna nedidelė, ir reik nepamiršt kad pilną kardaną reikia prišpricuoti grafitkės(paprastai grafitkė ne taip greit išplaunama) ar kokio salidolo ar , tai gaunasi savotiška pagalvė-amortizacija, ir pastoviai sutepti šlicai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo labiau suspaustas kardanas tuo ilgiau jis tarnaus, kardano suspaudimas turėtų būt maždaug likutis 2-3cm iki galo, aišku dar labai daug priklauso ir nuo kampo, pavažinėjus matosi ant šlicų jo eiga, paprastai tau būna nedidelė, ir reik nepamiršt kad pilną kardaną reikia prišpricuoti grafitkės(paprastai grafitkė ne taip greit išplaunama) ar kokio salidolo ar , tai gaunasi savotiška pagalvė-amortizacija, ir pastoviai sutepti šlicai :)

 

 

Mhm mazdaug aisku. O tai jei per mazai buvo slicos suteptos tai dabar gali buti jos ir baladuojasi? nes tepiau visas maslionkes,o kiek ten to salidolo to kardane tai xren znajet :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mhm mazdaug aisku. O tai jei per mazai buvo slicos suteptos tai dabar gali buti jos ir baladuojasi? nes tepiau visas maslionkes,o kiek ten to salidolo to kardane tai xren znajet :huh:

grūdi su maslionke tiek kol pamatysi kad kardanas jau lenda lauk :) , o baladojasi todel kad jau šlicai išsinešioję turi laisvumo, reikia jau keist kardaną :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grūdi su maslionke tiek kol pamatysi kad kardanas jau lenda lauk :) , o baladojasi todel kad jau šlicai išsinešioję turi laisvumo, reikia jau keist kardaną :(

 

 

Mhm,paniatna :) o gal zinai kiek kainoja kardanas naujas neticia? :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausiai rastafkes ant abieju galu, po to keiti i gera kardana ir sutepi, (vasar raudona tepala galima naudoti, vanduo neisplauna greitai). o senam tepalo privaryti, kaip lavonui klizma...

 

o rastafkes tai tipo kaip ir ant ratu daro kad placiau stovietu tai ir cia tipo taipat?

ar kaip?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau pavasarį agrotiekime nepamenu gal 170lt mokėjau, privaryt grafitkės neina nes kiauras, per dangtelį prie kryžmės kirminu grafitkė išlenda :D kaip taisyklė kirvio ir kukio darbas nu ir iki vasaros pradėjo baladotis, tai išmečiau aš jį nafig ir įsistačiau TOYOTOS nors spakaina galva :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o rastafkes tai tipo kaip ir ant ratu daro kad placiau stovietu tai ir cia tipo taipat?

ar kaip?

nu jo bet tada dar kampas truputuką padidės, tai reikės palikt didesnę eigą ant kardano šlicų ir UAZ kardano laužimo kampas yra labai mažas gali kampo pritrūkt kryžmės striks :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aišku kad per blyną, kitaip juk niekaip :D bet toyotos kampai gali būt dvigubai didesni nei uaz, o kad galima rast už 120Lt tai aš sutinku, juk sakau kad nepamenu kiek jis ten kainavo :D

 

o jeigu ta kardana prailginti tai centrofkie butina? :rolleyes:

turiu omeni kolxoziniu budu,perpjauti kardana uzmauti vamzdi kad tik vos vos ilistu ir apvirinti ar tai tik darbas veltui? :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bekelėj normalu bet važiuot keliais didesniu greičiu bus liūnoka, gali prireikt balansuot o tai balansavimas kainuoja, o gal paprasčiau trumpint nei ilgint, ilginant 2 siūlės o trumpinant tik 1 :)

 

ne nu man tai gi ilgint reikia,tai pas mane turbut daugiau nei 80-90neima :D biegiai trumpi ir plius razdatke gaz 69 :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kryzmes sveikos slicu klibejima galima pagydit apvirinat kardana,zodziu ties slicais apeini siule,dar kliba,dar viena siule salia,svarke sutraukia metala ir pasalina klibejima.Veikia tai kada klibejimas proto ribose,jei kardanas jau ,,kabo''tai keist.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu man tai gi ilgint reikia,tai pas mane turbut daugiau nei 80-90neima :D biegiai trumpi ir plius razdatke gaz 69 :)

nu ir pailginsi, paimi ilgą kardaną ir susitrumpini kiek tau reikia, o be to tų gi kardanų UAZ yra įvairių ilgių, pajieškok gal koks nors nepjaustytas eis kap rozas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.