Pereiti prie turinio

Fronteros tilto keitimas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal pakuzdetumet kiek kainuoja priekinis tiltas ir jo keitimas? Vilniuje. Siaip gal ir nereik jo keist, kaip sakant isijungia bet neveikia. Gal habai? Jungi 4, bet priekis neveikia. Tai vat domina su tuo susijusios kainos :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu pirma isitikink kur problema.Pasikelk ant domkrato viena galini rata,jungi priekini tilta ir ziuri.Jei sukasi priekinio tilto

kardanas ir pusasiai,problema hubuose,jei kardanas sukasi,o pusasiai nesisuka,problema su priekiniu tiltu,jei kardanas nesisuka,

problema su rasdatke.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemažai reiklų pakeisti priekinį reduktorių, jei neturi bent minimalaus tech. išprusimo ir teisingų įrankių, geriau jau net nepradėti. pradžiai reikia nustatyti ligą, pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku, o po to pirkti vaistus ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir nezinau kas su mano frosia darosi 97m 2,5TDS kai ijungiu prieki tai sukasi priekiniai ratai bet kai reik jegos kad isvaziuot is pusnu tai garsai tarytum kazkas ten persokineja. patarkit ka tureciau pradziai ziureti nes tai mano pirmas auto 4x4 . net nezinau kas yra tie hubai :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir nezinau kas su mano frosia darosi 97m 2,5TDS kai ijungiu prieki tai sukasi priekiniai ratai bet kai reik jegos kad isvaziuot is pusnu tai garsai tarytum kazkas ten persokineja. patarkit ka tureciau pradziai ziureti nes tai mano pirmas auto 4x4 . net nezinau kas yra tie hubai :(

Cia jau bus habai kalti. Dedi mechaninius ir baigiasi tos nesamones su traskejimais ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vidinė granata man rods netinka paskui guoliu ten dvigubai daugiau ir sujungimu. Ten kur pirkau tilta zmogus jau buvo paėmes ilgaji pusasi tik ir netiko sakė tai as visa komplekta pasiėmiau. Paaiskinti nemoku bet kai papyliau senaji tai supratau kad nelabai jis ten tiks. O jei itaikyti tai papildomo burimo reiks. As tai nevardgau nupirkau nebrangiai is pazystamo ir idejau uztrukau 1 diena ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.