Pereiti prie turinio

jeep grand cherokee 5,2


Mantas123

Rekomenduojami pranešimai

  • 3 metų...

Sveiki.

Prieš metus keičiau grandui 5,2 variklį ir dėl sveikatos problemų remontai buvo sustoje. O dabar nebe prisimenu kas čia jungiasi prie isiurbimo kolektoriau abejuos šonuos, tarp benzino purkštukų? (foto apibraukta, plonesni štuceriukai)

Tai va, kas iš forumiečių vairuojat senuka granda su 5,2 varikliu padėkit man, atgaivinti atmintį :) .

 

post-1304-13881579108725_thumb.jpg

post-1304-13881579508515_thumb.jpg

post-1304-13881579789778_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Prieš metus keičiau grandui 5,2 variklį ir dėl sveikatos problemų remontai buvo sustoje. O dabar nebe prisimenu kas čia jungiasi prie isiurbimo kolektoriau abejuos šonuos, tarp benzino purkštukų? (foto apibraukta, plonesni štuceriukai)

Tai va, kas iš forumiečių vairuojat senuka granda su 5,2 varikliu padėkit man, atgaivinti atmintį :)/> .

 

 

 

pas mane keleivio puse galva,mazesnis apatinis uzglusintas,didesnis virsutinis stuceriukas ant alsuoklio .

vairuotojo puse didesnis stuceriukas sujungtas su ausinimo sistema,mazesnis su duju sistema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjau ir aš, bet nieko gero napamačiau, nes pas mane dėl dujų įrangos tokia raizgalinė kad nieko nesimato, vairuotojo pusėje didesnio skersmens sujungtas su stabdžių stiprintuvu, dešinėje sieuaresnis eina lygtais prie adsorberio vožuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.