Pereiti prie turinio

Kodėl nelaiko senojo NP reduktoriai, ratai 37"


rasas

Rekomenduojami pranešimai

nuo gazo pedalo plytą nuimk :D:D , ir kaliošus uždėk maxsimum 35', tada viskas laikys :rolleyes:

tai šiaip išeina pati silpniausia vieta patrulio, bandyk dėt GRo tiltus, gal tada laikys, bent man ir Gro su 35' nelbai laiko priekiniai granatų pusašiai esu nusukęs bei granatas susprogdinęs :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik vairavimo stilius kaltas. Aš su paprastais uaz kolhozainiais vazinėjau su 36.6 traktorinėm ir viskas kuo puikiausiai laikė ;)

sveikatos UAZui sukt tokius ratus trūksta tai ir nelaužo, o kai pas RASASą 3,3turbo :P , o koja sunki tai kai užmina tai netik ten reduktoriai lūžta, ten gali mašiniuką per pus perplėšt, kai sakoma jei laužysi tai ir traktorių sulaužysi,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia toki veikeja turejom patrol 3.3Turbo,viska nusukinejo-41 ratai ,granatos pusasiu slicai,reduktoriai sankabos-velniop.. po to paziurejau kaip is vietos ant asfalto startuoja gazas dugnas sankaba-meta su dumais ir prakrutais,,,,,,isibegeja 5 metrai suolis-priekinis tiltas per puse.. grazu-efektinga....meistrai-nemoka paruost automobilio. ANIA????????Vardu-neminesiu,,, kas gali laikyt?????????proto dievulis nedave.........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.