Pereiti prie turinio

Q: Ferozai Good Year Wrangler HP AW 265/70R15.


PVM

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Mamaitė dažnai važinėja į sodą sunkiai pravažiuojmais keliukais, na ir jau greit bus metas dėt vasarines padangas. Galiu su gera akcija paimt šitą modeliuką, bet neramu ar tilps standartinėj Ferozoi (man rodos turi tilpt) ir ar ne per daug kentės mašina. Juk tos Ferozų sankabos nelabai...

Dėkuj už visas nuomones.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Mamaitė dažnai važinėja į sodą sunkiai pravažiuojmais keliukais, na ir jau greit bus metas dėt vasarines padangas. Galiu su gera akcija paimt šitą modeliuką, bet neramu ar tilps standartinėj Ferozoi (man rodos turi tilpt) ir ar ne per daug kentės mašina. Juk tos Ferozų sankabos nelabai...

Dėkuj už visas nuomones.

tilps,ir niekas ten ne bires,jei i off rouda nevaziuosi :) pas mane stovejo ir 33didzio ratai,na truputi pakeltas nuo remo,bet viskas laike,lygiam kelyje aisku :) o dabar uazo stovi/jie taip pat auksti,tik jei kur sungiau vaziuot geriau paleyintoja isijungt,nors jis mazai letina,bet sankaba isgelbet gali.o i standarta tokie ratai tikrai tilps,nebent susedes pas tave,tada reiktu pasukt prieki torcionus,o gale spiruokles idet,bet manau nereikes su tokiais ratais

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.