Pereiti prie turinio

Nissan Patrol Y61 2.8GR, karsta nesikuria


Rekomenduojami pranešimai

Paskutiniu metu islindo tokia problemele, saltas kuriasi "s pol abarota", karstas(nepastoviai) isvis nesikuria, toks vaizdas, kad nebutu saliaros, starteri gali sukti iki kol akumas nudus. Jei karsta, nesikuriancia patrauksi ant buksyro( uztenka tik vos truktelt, kad ratai prasisuktu)is kart uzsikuria, arba paliksi, kad atvestu - vel uzsikuria is karto.Ir taip atsitinka ne pastoviai, bet kartas nuo karto. Nuvariau i Raita, pracekino ant kompo, nei jokios klaideles, visi parametrai geri.Na ir pradejo burti, gal starteris per silpnai suka(tipo dyzeliukams turi sukti 270 chren zino ko, pas mane 240) toliau siurblys, na sakau suprasciau jei siurblys butu, tai jau pastoviai nesivestu o cia is 10 vedimu vienas.Apsukos stovi vietoje, vaziavimo kokybe nepasikeitusi, kuro valgo taip pat.

Gal kas buvot susidures, gal tikrai siurblys pareina, gal galite koki meistriuka ar servisa parekomenduoti Vilniuje :?:

P.s Filtrai keiciami reguliariai, aparatas 1999m.Busiu dekingas uz bet kokia info

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne i tema gal kiek, bet pabandyk eterio i filtra kai nesikuria papurkst "starting fluid " berods vadinasigarantija uzsivedimo 100 proc s spol aborota. na nereix tampyt nervintis, ir vienas uzsivest galesi, kol meistriuku jieskosi..

ta prasme isitikinsi kad nereikia starterio pusvalandi sukt kai nesikuria..

puse metu su juo uzsivedinejau kol zvakiu neprisiruosiau susitvarkyt varikliuj nemanau kad pakenke nors tuo klausimu daug nuomoniu yra..

..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne i tema gal kiek, bet pabandyk eterio i filtra kai nesikuria papurkst "starting fluid " berods vadinasigarantija uzsivedimo 100 proc s spol aborota. ...... .............. nors tuo klausimu daug nuomoniu yra..

..

skorpas stovejo metus laiko nei eterirs nepadejo, o buksyras spol abarota.

Eterio manau svarbu nepadauginti tada net klyniti pradeda.... :)

o dar gal nevisada suveikia kuro voztuvas, kai pasyla, gal jis stringa?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na suprantu del voztuvo, bet jei jis klynitu , manyciau ir ant buksyro tada neuzvestum. Dabar pasimetes tarp triju pusu, Boch servisas sako siurblys, pries tai mineta Kauno firma sako, kad nereikia mest pinigu i bala, nes jei butu issidevejusi plunzerine pora, automobilis karstas nesivestu pastoviai o ne is 10 viena karta , plius tai jau jaustusi ir ant vaziavimo kokybes, dingtu trauka bei butu metami dumai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nesikuria atkimš kuro baką iš lėto ir klausyk ar nešnyps bake susidaro vakumas ir gal būt kuro nepaduoda, arba išvis išimk kamštį pabandymui.Yra buvę bajerių su naujasniais LT numina 100 km. ir nesikuria,pastovi valandą vėl gerai, asibodo starterius taisyti kol neisiaiškino kame kampas.Sėkmės medžioklėj :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Vuo vuo, buvo ir man panasiai, kai nukepe man elektra, pasukus uzvedimo rakteli jokios reakcijos ir jokio spragtelejimo, perejau gal per 10 servisu ir visuose aiskino, kad cia del kompo, tipo jis mire, teks keisti ir pan. jau buvau beveik susitaikes su ta mintim, kad teks pinigine paplonint kaip reikalas, kol nenuveziau pas meistrus kardano daryt, va jie ir atkniso kame beda, pasirodo buvo perdeges aukstos itampos saugiklis, kuri pasikeiciau uz 5lt :)

Vuo tep kad baisaus gedimo saknys kartais ne taip jau ir giliai slypi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...
Paskutiniu metu islindo tokia problemele, saltas kuriasi "s pol abarota", karstas(nepastoviai) isvis nesikuria, toks vaizdas, kad nebutu saliaros, starteri gali sukti iki kol akumas nudus. Jei karsta, nesikuriancia patrauksi ant buksyro( uztenka tik vos truktelt, kad ratai prasisuktu)is kart uzsikuria, arba paliksi, kad atvestu - vel uzsikuria is karto.Ir taip atsitinka ne pastoviai, bet kartas nuo karto. Nuvariau i Raita, pracekino ant kompo, nei jokios klaideles, visi parametrai geri.Na ir pradejo burti, gal starteris per silpnai suka(tipo dyzeliukams turi sukti 270 chren zino ko, pas mane 240) toliau siurblys, na sakau suprasciau jei siurblys butu, tai jau pastoviai nesivestu o cia is 10 vedimu vienas.Apsukos stovi vietoje, vaziavimo kokybe nepasikeitusi, kuro valgo taip pat.

Gal kas buvot susidures, gal tikrai siurblys pareina, gal galite koki meistriuka ar servisa parekomenduoti Vilniuje :?:

P.s Filtrai keiciami reguliariai, aparatas 1999m.Busiu dekingas uz bet kokia info

 

Sveiki,

 

aš irgi turiu analogišką bėdą (1 prie 1) :? Tiesa, pas mane Mazda dyzelinė ir dar lengvoji... Gal kas servisiuką Vilniuje rekomenduotumėt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašiausiai kad kuro siurblio plunžerinės poros susidevėjo....

O gal zinai gero meistro koordinates kas siurblius remontuoja Vilniuje ar Kaune, nes "Skuba" zveriskus pinigelius praso

Jura 869977286 (Vilnius) , geras meistras, tikrai zino ape Nissan dauk. :wink:

Men panasei buvo, tai jis degomo liktai pareguliavo ir viskas ciki...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia pat istorija buvo man su MB varikliu tarp UAZo,ryta uzsikurdavo,o siltas jei is puse sukimo neuzsikure,tai toliau gali sukti kol pamelinuos.Buvau pajunges didziuli autobuso akuma,sukt gali nors ir valanda,tik uzsisiurbdavo,o patraukus is puse rato sukio ir dirba.Tai buvo visokiu patarimu,ir siurblis nusproges,ir variklis nusibaiges-o pasirodo pakeiciau kita starteri ir viskas issisprende :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.