Pereiti prie turinio

Kieti stabdziai/ABS modulis


Coolmen

Rekomenduojami pranešimai

pas broliuka yra pjero 2001 statinis varijantas, parejo abso modulis visas, panasu kad pompa numire, stabdziai kaip ant isjungto variklio, ziurinejo zmones sako varikliukas nerestauruojmas t.y. neardomas, gal kam teko susidurti su sia problemele?

 

Šiandien ir mano tėvui tas pats atsitiko, stabdžių paspaust nebegali, pagal pirmą diagnozę ABS varikliukas, ryt bandys tiksliau aiškintis, jei ką galėsiu info įmest.

P.s. prieš metus buvo laišką iš Nissan atstovo gavęs, tada nemokamai stabdžius tikrino, dar bandysiu ir ten paskambint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nemokamai mitsubishi salone keite ta juoda "issiplitimo bakeli" kur foto matosi is keires puses.Jame kaip sake vadybininkas kad kazkokios dujos :shock: .Buvo net laiska atsiunte kad atvaziuociau,gamiklinis brokas juose tipo buvo rastas,gal reiktu paziuret jum ji is pradziu,gal varikliukas sveikas. :roll: :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nemokamai mitsubishi salone keite ta juoda "issiplitimo bakeli" kur foto matosi is keires puses.Jame kaip sake vadybininkas kad kazkokios dujos :shock: .Buvo net laiska atsiunte kad atvaziuociau,gamiklinis brokas juose tipo buvo rastas,gal reiktu paziuret jum ji is pradziu,gal varikliukas sveikas. :roll: :wink:

 

Mitsubishi atstovas visiems "išsiplėtimo bakelį" keitė, buvau ir aš nuvaręs. Kalbėjau su Mitsubishi atstovu, sakė, kad dėl to stabdžiai kieti negali pasidaryt. Reik „ant kompo“ pakabint tada turėtų klaidas surast.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas broliuka yra pjero 2001 statinis varijantas, parejo abso modulis visas, panasu kad pompa numire, stabdziai kaip ant isjungto variklio, ziurinejo zmones sako varikliukas nerestauruojmas t.y. neardomas, gal kam teko susidurti su sia problemele?

 

Mes problemą iišsprendem pakeitę tik varikliuką.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.