Pereiti prie turinio

Rocky stabdžiai


Dainiussl

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noriu rockių savininkų, esamų ir buvusių, paklausti dėl stabdžių. Man toks jausmas, kad maniškyje per kieti stabdžiai. Reikia pastangų pedalui spausti, kad stabdytų. Mano manymu jie turėtų būti jautresni. Patarkit, o gal taip turi būti. Kaladėlės pakeistos, vakuumas stiprintuve yra, nuorinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu rockių savininkų, esamų ir buvusių, paklausti dėl stabdžių. Man toks jausmas, kad maniškyje per kieti stabdžiai. Reikia pastangų pedalui spausti, kad stabdytų. Mano manymu jie turėtų būti jautresni. Patarkit, o gal taip turi būti. Kaladėlės pakeistos, vakuumas stiprintuve yra, nuorinti.

o kaip stabdi spaudi yra skirtumas uzvestos auto ir uzgesinto nes ant uzvestos turi pedalas but minktesnis,jai jokio skirtumo stabdziu stiprintuvas parejo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, na va susitvarkiau su stabdžiais. veikia puikiai.Tačiau eilini kartą pats iš savęs juokiausi. Gerai kad viskas įvyko darbų pradžioje :D .O buvo taip: susiradau kitą stabdžių stiprintuvą ir grįžęs iš darbo susiruošiau keisti. Tai gerai, kad prieš darbus sugalvojau patikrinti dar vakuumus. Ir darbai mano baigėsi tuo, kad pakeičiau tik vakuumo šlangelę nuo generatoriaus iki stiprintuvo, mat anksčiau neaptikau gan nemažo įtrūkimo. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.