Pereiti prie turinio

rusiski pastoliai


vytis

Rekomenduojami pranešimai

supprask tu kaip nori, bet normaliu padevetu eina 25-45eu kvadratas. realiai komplektas , viena sekcija 100eu, jei kas nori parduoti, jei nori pardavineti saukia 200eu. tai ka uz rusiskus gali gauti? 50eu jei gerai pasiseks

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

supprask tu kaip nori, bet normaliu padevetu eina 25-45eu kvadratas. realiai komplektas , viena sekcija 100eu, jei kas nori parduoti, jei nori pardavineti saukia 200eu. tai ka uz rusiskus gali gauti? 50eu jei gerai pasiseks

nu tai kiek pridaves i metala gausi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu viena sekcija ir svers 100kg - tai i skupke vistiek neapsimoka.

o pabandyk sudeti toki svori antru arba treciu aukstu... aisku, jei namas vieno auksto kur nereik aukstai kelt - tai viskas gerai,

biski siubuoja bet tikrai nenuvirs.

turiu kelias sekcijas, bent jau man pakanka, o 25 ar kiek ten uz kv/m moketi tai jau daug

Redagavo pika`sso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunkus, aisku kad sunkus ir nepatogus. ir siubuoja kaip bezdzioniu tiltas. paimk metalinius modulinius, pvz pas mane layher yra, 1.1m plocio, nu kad butu atitikmuo rusiskiem, ir sustatyk sekcija, ir pabandyk ta pati su ruskiniais padaryt. skirtuma pajausi akivaizdu, nors ir moduliainiai nera lengvi, bet vienas nesunkiai gali susimontuoti ir viena, ir antra auksta. jau su 3 reikia zmogaus. o jei su aliuminiais palyginsi tai i rusiniu puse nei ziuret nenoresi. tik aliuminis kol kas prabanga siai dienai, del to ju daug nera. 

dar yra tie fasadiniai tipo 60 cm plocio, bet man jie nepatinka per siauri, ne visai patogu, net nudribt teko nuo 2 aukstu, bet laimingai :) tai tie  ir metaliniai nei svorio atrodo turi, ir statosi  lengvai.

o kad i skupke vaziuot reikia  tona bent vezt, su keliais geleziais neapsimoka, viena sekcija ruskiniu tikrai tonos nesvers

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.