Pereiti prie turinio

Vienšlaitis - dvišlaitis- keturšlaitis


ramuncikas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, atejo metas stogo danga keisti. Turiu nama kurio stogas yra keturšlaitis. Keiciant danga turesiu ilgyti gegnes nes visai nera isnesimo. Mintis yra tokia...  gal geriau ji nugriauti ir padaryti vienšlaiti, dvišlaiti? Sutaupyciau ant stogo gangos, lietaus sistemos, pralošciau ant medienos...  Laukiu Jusu protingu patarimu koks varijantas geriausias? Namas yra 8*9

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lietuvos klimatui dvisalaitis ne maziau 30 laipsniu pats tas. vienslaitis ne musu klimatui, nes lietaus pas mus daug, nuolydis irgi prie to pacio. keturslaitis i tema bet trecdaliu brangesnis.

 

p.s. kas sakys pas mane vienslaitis ar beslaitis nuolydis 2 laipsniai ir viskas afigienai, tai viskas ok, jei gerai padarytas stogas laikys bet koks, bet teorija yra tokia kokia parasiau auksciau, jei laikaisi tu reikalavimu is kart uzprogramuota tureti maziau bedu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stogo danga kokia bus nusprendėte?

Reikia žiūrėti kas projekte parašyta, ar nereikės naujai projektą parengti. Paveldo zonai patenka?  Koks miesto miestelio architektas. Gal architektas tavo dėdė ir jau esat sutaria. Statybinės medienos standartas 5-6 tiesinio metro. Ilgesnė mediena yra bėdų. Gal geriau stogo šlaitų plotus mažinti, keliant palėpės sienas, nuolydžiai ir renovuojamo objekto stogo išdėstymą geriau palikti. Vieno šlaito stogas, aukštoji laikančios sienos pusė gali pasidaryti pakankamai aukšta. Ir sutaupęs ant stogo prarasi ant fasado. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net cerpiu padonas nusimeta  nuo normalaus namo stogo :D

su nupjautais galima kazkiek zaisti, dedi is kart  viena ilga puse, ir viena trumpa apverstu lapu, tai kazkiek susitaupo. bet kampai  paprastai nebuna vienodi, jei nevienodi kampai, eiles nesutampa jei eiles nesutampa, kazkurios puses atpjautu lapu vistiek liks :)

gali ir nepjautus imti, kampuskus nusipjaustysi kaip reik, bet pvz eternito klasika vistiek vartyt reikes, nes yra kryptiniai lapai(kuri banga virsuj kuri apacioj) ir paskutini kartai kai pirkau klasika M jau buvo nupjauti kampai. kas man irgi nepatinka. paciam nusipjaut geriau nes gali praliota kaskiek koreguot pagal esama situacija, kad neuzbaigt stogo su sprindzio juosta. kai pjauti lapai turi perpjauti jei nori kazka koreguot, bet jau pamazint nebegali jei reikia tik didinti, tas irgi nieko gero

o gotika is vis nesivarto, yra pjaustyti ir skylem, ir praliota jau nebepakoreguosi. ir dar skiriasi nuo dokumentacijos, reikia 5mm berods didesni praliota daryt nei jie deklaruoja. kitaip grudasi lapai vienas ant kito. ir dar ten tokiu kiauru sprendimu toj gotikoj yra, del ko as jos nesirinkciau is vis. asmeniskai klasika sumetu vos ne dvigubai greiciau nei gotika. pusbroliui sudejau, kuris irgi yra ten kazkoks prarabas statybu imonej, parodziau su pirstu visas subtilybes, tai biski nusimine, kad ne klasika eme, kaip jam ir siuliau, bet norejo mazu graziu lapuku :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau man ji gaidziu gaidys, su abejotinais techniniais sprendimais, kas ant popieriaus atrodo graziai, a naturoj ne visai taip gaunas. sau ne apsirikes nedeciau. zmones deda ta gotika nes alia mazi lapai, ir labai grazu. man tai negrazu. man graziausi didieji lapai, arba skardos lakstai is vieno nuo  kraigo iki latako. bet cia jau kiekvieno skonis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai tie mazi dailiai ziurisi, graziau nei didieji, skarda man irgi ne prie sirdies, bet cia kaip sakoma na vkus i na cvet flomastery raznyje, siaip hunteris sau sodyboj dejo mazais lapais, tiks jis delo lenkiska izopolo, nes kokybe geresne nei akmenes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes su tėvu uždėjom DACORA plokšteles. Tėvas negali atsidžiaugti. Pasidarėm patys ir vaizdas visai neblogas gavosi.  Matmenukai padorūs kaip tik visokiems "vikruntasam". Priedo kaminai iš to pačio apsidirba. Kraigas vėjalentės. Ko gi nesprendimas. Gal geriau rimti meistrai papasakos pliusus ir minusus.  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.