Pereiti prie turinio

metaliniai buferiai dugno apsaugos


Rekomenduojami pranešimai

butu idomu suzinot gal kas gaminate ar turite patirties buferiu gamyboi is metalo gal kas daresi patys gal yra kokie breziniai kaip metala susipjaustit pirkti pagaminta kaina nemaza o paciam pasidaryt butu pigiau o kur gauti brezinius auto butu jeep grand cherokee 2002

post-12079-0-03125300-1450793416_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daug kartu tokia tema buvo, kaip skaitytojas galiu teigti, kad jei kas ir turi kaži kas duos, ka pats rasi interneto platybėse "google" susidarysi vizija, po to spausto popieriaus nusiperki ir daraisi iš jo tiesiai ant jeep o po to detales perkeli ant tinkamo metalo storio lakštų ir libdai su virinimo aparatu po kelius taškus, tinka...patinka... virini pilnai, šlifuoji,dažai....

čia mano vizija mano paties planuose xj, jei kas papildys,papeiks...šaunu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daug kartu tokia tema buvo, kaip skaitytojas galiu teigti, kad jei kas ir turi kaži kas duos, ka pats rasi interneto platybėse "google" susidarysi vizija, po to spausto popieriaus nusiperki ir daraisi iš jo tiesiai ant jeep o po to detales perkeli ant tinkamo metalo storio lakštų ir libdai su virinimo aparatu po kelius taškus, tinka...patinka... virini pilnai, šlifuoji,dažai....

čia mano vizija mano paties planuose xj, jei kas papildys,papeiks...šaunu

 

Teisingas pastebejimas. Imi kartono, pjaustai lipini koreguoji, o kai jau viska turi - pjaustai is metalo ir virini.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.