Pereiti prie turinio

Perku akumuliatorini suktuva 18V


sibirass

Rekomenduojami pranešimai

jei deveti - Aleksoto tuguj. Pirkau nauja Elremtoj dewalto komplekta dvieju suktuku, dvieju akumu 18V 5Ah, mokejau 480eu. vertas pinigu daiktas, nes dar turiu ir siaurapjukli ir diskini pjukla, tai su vienu akumu pripjaunu gegniu 5x100, grebestu, po to dar suku ilgus samariezus, laiko batarke nezmoniskai. ruosiuosi dar pasidovanot kampini slifuokli ir magiuka su 4Ah batarke. As uz DeWalt ! :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as hitachi is vis nusivyles, daugiau ju elektriniu  irankiu neperku.  suktuko batarkes per pusmeti numire, naujas celes sudejau, is auksciau nukrito suktukas ir istizo :) pirkau cirkuliarke, atsirado reikalas gal 10 vnt  blankiu isilgai i makaronus sudalint.  tai kol sudalinom ir  pasmirdo. angliukus keiciam, kazko tai kapoja juos, anlgys byra per sonus. garantinis kazkoki tai broka pripazino.

kas liecia suktukus, tai hilti tarnauja jau nuo 2006 bet brangus baisiai, makita patvarus irgi. dewoltai geri, bet bent seniau kazkaip sunkoki buvo palyginus su kitais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as hitachi is vis nusivyles, daugiau ju elektriniu  irankiu neperku.  suktuko batarkes per pusmeti numire, naujas celes sudejau, is auksciau nukrito suktukas ir istizo :) pirkau cirkuliarke, atsirado reikalas gal 10 vnt  blankiu isilgai i makaronus sudalint.  tai kol sudalinom ir  pasmirdo. angliukus keiciam, kazko tai kapoja juos, anlgys byra per sonus. garantinis kazkoki tai broka pripazino.

kas liecia suktukus, tai hilti tarnauja jau nuo 2006 bet brangus baisiai, makita patvarus irgi. dewoltai geri, bet bent seniau kazkaip sunkoki buvo palyginus su kitais.

Pas mane irgi hitachi cirkuliarke ta pati problema, po metu gegniu pjaustymo pradejo kapot sepetelius. Dar turiu hitachi didele bulgarke, tikiuosi normaliai laikys nors ji..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, vadinasi ne man vienam, o dar ermitaze sake pirmas brokuotas, nesam tureje su motorais brokuotais :) nu as ten per savaite suedziau :)

turejau makita, bet jau pagyvenusia, dar is jav parsitempes, tai vel paemiau makita, ir dabar dvi cirkuliarkes, ir abi dirba :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dewalta naudoju jau 10metai, turiu visus batareikinius yrankius is Dewalt patenkintas gera kokybe, Panasonic Hitachi zaislai.. Makita neblogai bet man asmeniskai nepatinka, nors tikrai geri patogus yrankiai.

Aš irgi už DeWalt , nenužudomas aparatas, plius akumuliatorius atsparus smūgiams, jei nukristų iš aukštai, tai dirbs , kaip bitė ir vargo nematys.

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.