Pereiti prie turinio

20 l bakeliai


Dainiussl

Rekomenduojami pranešimai

Utenoje nera sansu kad atsirastu 4vnt?

Matai, dabar klausiu ar kam reikia tų bakelių. Nes jie pas mane darbe. Yra apie 100 vnt. Tai jei būtų norinčių daugiau, tada organizuočiausi išvežimą iš darbo į savo kiemą. O paskiau jau kas pro šalį važiuodamas ar kaip kitaip pasiimtumėt. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, dabar klausiu ar kam reikia tų bakelių. Nes jie pas mane darbe. Yra apie 100 vnt. Tai jei būtų norinčių daugiau, tada organizuočiausi išvežimą iš darbo į savo kiemą. O paskiau jau kas pro šalį važiuodamas ar kaip kitaip pasiimtumėt. 

priglausciau dainiau 3vnt,o kur tu jonovoj gyveni? jei ka parasyk man i AZ

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

O aš retai jūsų krašte. Na gal kas pro šalį važiuos.

vaziuoju pro jonava ketvirtadieny ryte apie 9 ir tada grysiu taipat bet nzn kada.. bet ar bus pas mane vietos nezinau.nes perigruzu visisku  paziuresiu. jei tilps tai paimsiu. svarbu kad butu svarus arba maisiukuos. tu pacioi jonavoi buni ? 

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaziuoju pro jonava ketvirtadieny ryte apie 9 ir tada grysiu taipat bet nzn kada.. bet ar bus pas mane vietos nezinau.nes perigruzu visisku  paziuresiu. jei tilps tai paimsiu. svarbu kad butu svarus arba maisiukuos. tu pacioi jonavoi buni ? 

Labas. Tai tu pro mane pravažiuosi. Aš gyvenu netoli žiedo ties tiltu į Jonavą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. Tai tu pro mane pravažiuosi. Aš gyvenu netoli žiedo ties tiltu į Jonavą.

Gerai palik man savo nr, as paskambinsiu. o tu 4tadieny namuose busi ? nes sakau kiek tilps tiek paimsiu. ten sake reike 4 zmogus gal pavyks, jei ne tai gal bent pora. bet nk nepazadu :)

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bliamba, užpernai  iš Klaipėdos tų bakelių prisipirkau po 14 litų. :(  70 vienetų . Labai gerai dyzeliui padalinti po laukus traktoriams ir šiaip, dyzelis gerai  laikosi jame , negaruoja, turi dvi tarpines ir alsuojantį kamštį.  ...... :(  .... labai geri bakeliai, bet kai pamatai, kaip kaina numainavo, tai " obydno " pasidarė ,   ... :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.