Pereiti prie turinio

Namelio isplanavimas


want3d

Rekomenduojami pranešimai

Pirkau iš "Feliksnavio" ne vieną valymo įrengimą, tikrai ne gvigubai pigesni :)

Tikrai jau ir tie kainas pasikele, pernai pavasari norejau statyti tai ta iki 800ltr per para, buvau rades uz 2200lt, o dabar net nepanasios kainos :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Efektyvaus išplanavimo verta pasidairyti  "static caravans". Mažame plote sutalpinti virtuvę su spintelėmis, įranga, reikmenimis, valgomąją erdvę, miegamuosius, tualetą, dušą, komunikacijas,  yra daugybė detalių apie kurias nedarymas to kasdien vargu ar net pagalvosi kol nepradėsi gyvent ir neprireiks. Tuose static karavanuose tikrai pasijaučia profiški sprendimai.
Mano subejktyviu vertinimu verta tiesiog išsirinkti sau tinkamiausią ir pasistatyti.
Pačiam planuot ir tverti nebent pačiam malonus kūrybos procesas.

Sėkmės.
Įmesk foto kaip sekasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atkrinta miegamieji, jiems jau atgnybtanuo galu namelio po 3m. Dabar tik viduryje likusius reikalus sutalpinti... Blogiausiu atveju, iskisiu priestateli-kisene vonios kambariui, kvadratai dar leidzia... Kol kas namas bendro turi apie 5x12=60kv.m + po nameliu pirtelei siek tiek, tai ji isiskaiciuos i bendra... nu lai bus dar 10kv plius. Tai vonios kambariui dar tiek lieka. Iki 80kv nesudetinga statyba... Aisku ten jau kiti galvosukiai-kaip ore pakabinti ta kisene prideta prie namelio... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

barelio atsisakyčiau, vietos daug užima, plius vasarnamis argi prie baro sedėsit ar lauke, va į vakarą grįšit trobon ir pašokt jau nebus vietos? poilsio zona turi būti erdvi geriau kokį kampą paplanuot vietoj baro, prie baro susirietęs sedėsi ant kampo kojas ištiesęs.   feliksnavis tai tas pats traidenis  ( produktas ) tik kita chebra montuoja stato man rodos, ir didžią kainos dalį sudaro ne pats įrenginys o pastatymas ir priedai.vilniui dar yra augustas ir ko. valymai, kainos panašios skonio reiklas ka rinktis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

barelio atsisakyčiau, vietos daug užima, plius vasarnamis argi prie baro sedėsit ar lauke, va į vakarą grįšit trobon ir pašokt jau nebus vietos? poilsio zona turi būti erdvi geriau kokį kampą paplanuot vietoj baro, prie baro susirietęs sedėsi ant kampo kojas ištiesęs.   feliksnavis tai tas pats traidenis  ( produktas ) tik kita chebra montuoja stato man rodos, ir didžią kainos dalį sudaro ne pats įrenginys o pastatymas ir priedai.vilniui dar yra augustas ir ko. valymai, kainos panašios skonio reiklas ka rinktis :)

Bačkos identiškos (net teismai dėl to buvo tarp traidenio ir feliksnavio), bet daromos jos skirtingose gamyklose ( Alytuje ir visai netoli viena kitos), pernai oficialiai valymo įrengimas kainavo 3500-4000 lt., pastatymas 2000-2500 lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.