Pereiti prie turinio

Namelio isplanavimas


want3d

Rekomenduojami pranešimai

Reikalinga zmoniu pagalba,kurie galva turi ne tik tam kad ja sukioti. Gal kas gali protingu ideju paberti kaip issiplanuoti namelio erdve? 

Pradejau statyti nameli, pries paskutineje sodu eileje su vaizdu link ezero, taciau kaimynas, esantis pries mane, issikele savo vagonetke, mano darbams jau prasidejus. Uzstoja visa vaizda, todel viska reikejo perdarineti, aukojant vaizdinga gamtovaizdi i kiemo puse. Beda ta, kad kai kurie langai, durys ar kaminas jau stovi tam tyc vietose. Todel planas labai susijauke. 

Jis turejo buti panasus i toki 

shipping-container-homes14.jpg

Bet dabar, siaurinau bei mazinau langu kieki. Koks tikslas su kaimynu per langa ziureti vienam i kita? 


Preliminariai esu papieses kaip dabar atrodo mano buda

Base_plan.jpg

Base_plan2.jpg

Vidaus erdveje, meginu sukisti vonios kambari, svetaine ir virtuve. o dar menkam koridoriui, nusiauti batams vietos reiketu. 
Jei kas turit kokiu minciu, paberkite. Buciau dekingas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rytoj gal padarysiu keleta nuotraukyciu. 

http://postimg.org/image/ebyksz473/

ir 

http://postimg.org/image/j9c5e3667/
 

nuoroda i tuos paveikslelius. Neaiskus kazkoks failu talpinimo saitas, tai nelabai moku naudotis. 

Taip statau Lietuvoje. Tau turetu buti zinomos Orijos ezero apylinkes.

 Daromas karkasinis, nes tevas liepe vaika is kart i vaiku namus atiduoti jei konteinerini dares buciau-niekas nezino koki chemikala kas pries tai veziojo tuose konteineriuose... 

Ar bus gyvenama tik vasaromis, ar nuolat, parodys mano kantrybe issilaikyti uzsienyje. Cia pagal galimybes. kol kas daromas kaip vasarnamis. veliau bus dabavinama ir priderinamas ziemai. Laukas 10cm puta (2x5 su prakeitimu), vidus 10 vata. Grindys 25, lubos 20 vata. 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Orijos ežeras žinomas, vaikystėje nepertoliausiai gyvenau, po to tėvas sodą ten turėjo.

 

Labai gaila, kad ežero vaizdo neliko. Gal ant stogo kokią pavėsinę sukalti ? Ar ir iš ten ežero nematyti ?   :mellow:

 

O mažame plote nieko daug neprigalvosi, mini virtuvėlė kampe, san mazgas, miegamasis ir bendras kambarys, kurio kampe ir yra minėta mini virtuvė gal ir integruota su mini baru.  Gal koks uždaras plotas vaikams. Kartais svečiai su nakvyne atvažiuoja. Aš panašiai planuoju uošvių tėviškėje, Gelvonuose, pastatyti.

Internete buvau radęs labai įdomių variantų su stumdomomis sienomis, kai maža erdvė tarnsformuojama 5-6 variantais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grindyse vatos per mazai. lubose dar labiau per mazai. is vis pursk su atvirom porom elastinga puta, ir nereikes jokio putplascio, dailiai isore lentikem apkalsi, ir vatos  kubu kubais nereiks. apsipusi sienas 10cm grindis ir lubas po 15cm ir busi kaip pirty. atgyvenes jau dalykas ta vata, tik visi is inercijos dar ja krauna.

o del vaizdo tai rimas gerai sako, daryk terasa ant virsaus.

svetaine daryk bendra su virtuve, sutaupysi vietos, planuociau per vidury, tada vonia is vienos puses, kad vienoj pertvaroj ir vonios ir virtuves santechnika susizenytu, o kitoj  puse miegamas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Orijos ežeras žinomas, vaikystėje nepertoliausiai gyvenau, po to tėvas sodą ten turėjo.

 

Labai gaila, kad ežero vaizdo neliko. Gal ant stogo kokią pavėsinę sukalti ? Ar ir iš ten ežero nematyti ?   :mellow:

 

O mažame plote nieko daug neprigalvosi, mini virtuvėlė kampe, san mazgas, miegamasis ir bendras kambarys, kurio kampe ir yra minėta mini virtuvė gal ir integruota su mini baru.  Gal koks uždaras plotas vaikams. Kartais svečiai su nakvyne atvažiuoja. Aš panašiai planuoju uošvių tėviškėje, Gelvonuose, pastatyti.

Internete buvau radęs labai įdomių variantų su stumdomomis sienomis, kai maža erdvė tarnsformuojama 5-6 variantais.

Kol kas tai tylus planas, ji mes jau aptare ir tiksliai  zinome kas ant to stogo bus, bet garsiai nekalbu, laukiu kol kaimynas cyta uzsides tada zinosiu tiksliai kurioje vietoje terasa darysiu. :D

 

Del erdves, tai as po tris metrus atgnybau nuo galu po kambari kad butu, jis 12metru. Specialiai dariau vaiko kambari toliau nuo suaugusiuju, na zinai, kad plonos sienos netraumuotu vaiku... O cia bendros erdves 5x6. todel stumdomu sienu nereikes. Cia tik protingai isdestyti reikia. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grindyse vatos per mazai. lubose dar labiau per mazai. is vis pursk su atvirom porom elastinga puta, ir nereikes jokio putplascio, dailiai isore lentikem apkalsi, ir vatos  kubu kubais nereiks. apsipusi sienas 10cm grindis ir lubas po 15cm ir busi kaip pirty. atgyvenes jau dalykas ta vata, tik visi is inercijos dar ja krauna.

o del vaizdo tai rimas gerai sako, daryk terasa ant virsaus.

svetaine daryk bendra su virtuve, sutaupysi vietos, planuociau per vidury, tada vonia is vienos puses, kad vienoj pertvaroj ir vonios ir virtuves santechnika susizenytu, o kitoj  puse miegamas.

Svarsciau as ta purskiama, taciau kazkas ten nesigavo su konstrukcija. Teko kalti ja is lauko prie karkaso. Sukti medvarsciais... Pagalvojau, aj, vistiek tai tik laikinoji statyba, kas dabar gyvena 100metu ir dar vaiku vaikam perrasineja turtus? Supus, nugrius, restauracijos brangesnes, tai koks gausis, toks gerai, ar vata, ar puta, vaikai paauge isleks is namu kaip pauksciaiir nemanau jog nores ten gryzti. Jei jau grys, tai nupus ir naujai persistatys... 

 

del apsildinimo, tai kaip ir sakiau, ant dabarties, tai tik kaip vasarnamis, jei pinigeliu pakaks, tai storinsim ir bus labiau tinkamas ziemai. Lubos pas mane neaukstos, optimalios, 245 atrodo, tai siluma per aukstai nenuslinks. 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau, Tunks, bet siai dienai, kol kas tik 20. Ateity gal dadesim. Priklausys nuo pinigines likucio. 

Man i kiemo puse truksta langu. Norejau deti tarp spinteliu siaurus. Taciau nei ties kaitlente, nei ties praustuve, tai nepraktiska, arba net neimanoma. Be to, ten dar turi buti trys elektriniai prietaisiai, kurie sietis kaip ir negali: saldytuvas, orkaite bei skalbenke. galvoju-o kodel man deti prie sienu viska, kaip visi tai daro? kodel neapsukti, nepadaryti uzeinama virtuve? 
pridedu idejos pav. tokiu atvejuas langus galeciau detis kokius noriu ir kaip noriu. 
modern_interior_wonderful_wood_brick_fea

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ties kriaukle langas tai normalus reiskinys. ir sviesos yra ir extra palange fairy pasideti :) yra tokiu variantu padaryta,ir norveguose ne pas viena maciau.  ties katlenta jau sunkiau, nes garvilki kazkur kabit reikia :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi grazu, taciau labai nepraktiuska, nespesit valyti to lango, ant jo nuolat tyskes vanduo, o dar jei su fairy putomis ar dar kazkuo baisiau... Nu patys suprantat. Kur stalvirsis, ant kurio ten pjaustote svoguniuka, tai labai liuks, nagu taip nesusipjaustysi. 

Stai, truputi isskaidziau kambarius, parasiau kas ir kur. tai dabar gal kiek aiskiau ta kvadratura bus. 

planas_namelio.jpg 

Stai dar vienas MINI baras, kuris man uzkliuvo, tik mano langai gautusi siuo atveju kairiajame sone  

Round_Modern_Kitchen_new_trend_in_kitche 

Tik matematiskai jis man jau per ilgas. spintele apie 60cm, apie 5 spinteles, vadinasi 60x5 = 3metrai, o as turiu viso 5 per nameli, ten dar miegamo durys... Nezinau, galvoju teks dalipinti vonios kambari kazkaip is sono, ir pakeisti kvadratura, nes jis cia jau nebetilps

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi grazu, taciau labai nepraktiuska, nespesit valyti to lango, ant jo nuolat tyskes vanduo, o dar jei su fairy putomis ar dar kazkuo baisiau... Nu patys suprantat. Kur stalvirsis, ant kurio ten pjaustote svoguniuka, tai labai liuks, nagu taip nesusipjaustysi. 

 

Stai, truputi isskaidziau kambarius, parasiau kas ir kur. tai dabar gal kiek aiskiau ta kvadratura bus. 

 

planas_namelio.jpg 

 

Stai dar vienas MINI baras, kuris man uzkliuvo, tik mano langai gautusi siuo atveju kairiajame sone  

 

Round_Modern_Kitchen_new_trend_in_kitche 

 

Tik matematiskai jis man jau per ilgas. spintele apie 60cm, apie 5 spinteles, vadinasi 60x5 = 3metrai, o as turiu viso 5 per nameli, ten dar miegamo durys... Nezinau, galvoju teks dalipinti vonios kambari kazkaip is sono, ir pakeisti kvadratura, nes jis cia jau nebetilps

pas mane taip, langas priesais kriaukle. Labai gerai, jokiu bedu. Sviesu ir tt vieni pliusai. O jei kas ant stiklo kada ir uztyksta, tai lengviau nei nuo stiklo nuo nieko nenusiplauna. Taip kad del sito gali but ramus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tyliai tyliai, perki deveta backa, kisi i zeme ir... karts nuo karto issitrauki.

pas mane pirtele po namu bus, tai vamzdis neliks lauke ir saltis jo neprigriebs... 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp kitko, sake yra treidenio lenkiskas analogas. Pigesnis ir neka blogesnis. Gal kas zino?

Yra dar toks "Feliksnavis" tik vos ne dvigubai pigesnis nei traidenis. Kazkur girdejau, kad traideni ikure du vyrukai, o paskui aisku kaip tikri lietuviai nepasidalijo pelnu ir issiskyre, taip ir atsirado traidenio brolis feliksnavis :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra dar toks "Feliksnavis" tik vos ne dvigubai pigesnis nei traidenis. Kazkur girdejau, kad traideni ikure du vyrukai, o paskui aisku kaip tikri lietuviai nepasidalijo pelnu ir issiskyre, taip ir atsirado traidenio brolis feliksnavis :liux:

Pirkau iš "Feliksnavio" ne vieną valymo įrengimą, tikrai ne gvigubai pigesni :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.