Pereiti prie turinio

nepriima gazo.


Rekomenduojami pranešimai

95 v6 3,0 runeris nepriima gazo, duodi gaza dusta, pragazuoji kaip ir ok. saltas isvis sunkiai, apsiles dar dar. O ir pragazavus numeti sankaba ir padusta, ant laisvu apsuku viskas ok, dirba dailiai. Kame reikalas? gali but beda temperaturos davikli, nes su juo kaskas priburta. o ir check engine kartais dega, klaida 22 temperaturos daviklio signalas. Prie topacio, gal kas turit angliska runerio 3,0 V6 elektrines dalies manuala?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dujos yra ? Siaip temp dacikus ziuret reikia, oro srauto matuokle, liamda tai pagrindas. Pas mane tokia pat problema, tik pvz ant duju (pirmos ar antros kartos) viskas normaliai veikia. Pradziai bandysiu voztuvus sureguliuot, mazai tiketina, kad gelbes, bet labai jau kala, tai reguliuot reikia taip ar taip.

Siaip viska siulyciau is elektrines dalies ziuret, visus dacikus. Arba voztuvus pasireguliuot.

 

P.s. man tokia problema runeriui pasireiske kai ploviau ausinimo sistema. Gal taip ir suvariau as ta dacika su visokiom chemijom, vandeniu ar kai visai nieko nebuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zinoma kad dega, kitaip ir nebuna pas mane jokioj masinoj :D Reiketu darytis diagnostika, tik nelabai ten suprantu kaip darosi, kazkaip ten kontaktus tikrina su testeriu ar per degima ten sukalioja, mirksi kazkas...

Pas mane dar buna apsukas laiko ant 2 stuku, kita kart uzkuri nebelaiko...

O pas tave stipriai dusta padavus gazo ? Ar tiesiog biski veluoja sureaguot ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradziai isvis vos ne uzgesdavo, gaza praminkai ji spaudinejant, prasigazuoja, uzgazioji ant zvyro numeti sankaba ir apsukos iskart i apacia.

Patikrint kodel variklis dega nesudetinga, Uztrumpini su laidu 2 kontaktus variklio skyriuj, ir ziuri kaip mirksi ta lempute.

Va instrukcija, jei kas neaisku sakyk, as sau pasitikrinau.

http://www.ryanjameson.com/toyota.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien istaikiau proga penkiom minutem isokt i masina. Ant duju chekas nedega, ant benzo dega :)

 

Ooo. Labai dekingas uz protingai issamu linka i diagnostika. Kiek rasdavau tai budavo surasyti tomai kaip tas atliekama. Zodziu tiesiai per aplinkui. Dabar is karto aisku pasidare. Tik neparasyta kaip klaidu kodai atsiskiria vienas nuo kito. Pvz pas mane blogas yra 12 ir 15. Tai sumirksi:

1-pauze-2-pauze-1-pauze-5 ? Ar kaip ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien istaikiau proga penkiom minutem isokt i masina. Ant duju chekas nedega, ant benzo dega :)/>

 

Ooo. Labai dekingas uz protingai issamu linka i diagnostika. Kiek rasdavau tai budavo surasyti tomai kaip tas atliekama. Zodziu tiesiai per aplinkui. Dabar is karto aisku pasidare. Tik neparasyta kaip klaidu kodai atsiskiria vienas nuo kito. Pvz pas mane blogas yra 12 ir 15. Tai sumirksi:

1-pauze-2-pauze-1-pauze-5 ? Ar kaip ?

dega+ nedega- Nu pvz +-+--+-+-+----+--+-+ Bus du kodai pirmas 23 antras 12 atsirus kodus skiria ilgas tarpas, kodo pirma ir antra skaiciu skiria trumpesne pauze.

 

Nu va Nuo 3,30 aiskina koda.

http://www.youtube.com/watch?v=lxks7yRV6Uw

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau skaiciu :D/>

14 Turbinos daviklis (kurios pas mane nera, bet noreciau, kad butu)

25 Liesas oras-kuras

26 Riebus oras-kuras

52 Kibirksties daviklis (Jei gerai suprantu)

 

Siaip tu klaidu gali buti prisivele del duju, kalba apie kuro misini. Bet voztuvus reugliuot reikia, gal jie kalti buvo del kuro riebumo ar liesumo. Vel pataisykit jei klystu.

Turbinos nera, o klaida meta ?

 

Kartais man ji sunkiai kurias, kartais lengvai, kartais isvis kol nesusyla tol normaliai nedirba. Dabar atsilus orams viskas kaip ir tvarkoj tik apsukas aukstas laiko KARTAIS. Kartais normaliai dirba tiek dujom tiek benzu ant kokiu 600-900 apsuku. Kartais uzeina, kad pjauna 1500-2000 ant laisvu. Kekvienas variklio uzvedimas buna skirtinga situacija :D/>

 

Bandysiu ta 52nr., knock sensor keisti pradziai ir oro srauto matuokle. Klaida kaip ir meta 25 ir 26, ne pati matuokle, bet raso air-fuel. O ta matuokle, visiems uz akiu kliuva, lopyta gumom, hermetikais ji ten pas mane. Jau seniai ji man nepatinka. Kazkas cia man pasakojo, kad jos buna veikia, bet veluot pradeda (ale signala per velai duoda) ir kompas ale susibalamutina.

 

Ai ir dar, buna kartais is niekur ima ir uzgesta, belekada. Uzkuri vel ir viskas tvarkoj iki kito karto. Belekada tai reiskia, karta i menesi, arba 5 kartus i diena.

 

P.s. imesk nuotrauka savo runerio, idomu butu pamatyti.

Redagavo noriuskaityti
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau subarikuj nusproges detonacinis daviklis, tas knock sensor, daro didele ytaka variklio darbuj.

O tas 3.0 runeris yra dalim, jo varikli planuoju det i sita, bet dar svarstau det orginala 2.4 + turbina, ir leist ant duju. Beto, dedant varikli dar paauks :rolleyes:

Atvaizd0129.jpg

Redagavo SubaruLT
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nelabai, kiek zinau jis randas ant pacio bloko per viduri, tai norint iki jo dasikast, reikes visa variklio virsu nuardyt.

Dar pamirsau paminet, pries tikrinat klaidas reikejo nuimpt akumo klema porai minuciu ka nuresetintu kompas, Nes dabar rodyt ir klaidas is seniau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.