Pereiti prie turinio

ar paviks iskelti monterey be body lift


ERYK

Rekomenduojami pranešimai

ne pirmas

islanduose labai nemazai su 35 vazineja, tai kiek palindes buvau po keliais tai body liftas pas visus is akies ziurint 10cm. Torcionai neuzsukti iki negaliu tikrai. speju ir tiltai letinti.

Ir ant kelio kelis 38 ratais maciau, bet kas ten pridaryta tai nezinau.neteko stovincio paciupinet

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne pirmas

islanduose labai nemazai su 35 vazineja, tai kiek palindes buvau po keliais tai body liftas pas visus is akies ziurint 10cm. Torcionai neuzsukti iki negaliu tikrai. speju ir tiltai letinti.

Ir ant kelio kelis 38 ratais maciau, bet kas ten pridaryta tai nezinau.neteko stovincio paciupinet

 

ne nu per visas pasauli tai tikrai nemazai ju priskaiciosi :) as cia sakau tarp musu Lietuvaiciu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as norejau 36" is pradziu deti, nes mano akiai tokie ratai jam graziausiai atrodo. bet kai suiznojau, kad LT body liftas ir TA nedraugauna, tai atsisakiau tos minties kuriam laikui, gal ir visam :) Kad padaryt su 36" ir TA daug laiko ir pinigu reikia, arba laiko nereikia bet dvigubai daugiau pinigu. Laiko nerasta, pinigai kitur keliauja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant Lietuvos Dovydas iš Tauragės su kvadratiniu trooperiu sporte važiavo.

Kiek prisimenu ratai 35-i.

Dar prisimenu, kad nelaikydavo granatos ir vairo traukės :)/>

O tiltai lyg ir nieko. Priekinis tai vienas prie vieno kaip monterejaus, galinis, sakyčiau net gal silpnesnis trooperio, kiek atsimenu satelitai kaip ir prieky ant vieno piršto. O gal ir blogai prisimenu...

 

Buvau ir aš prisukęs. Kliuna visur, žinoma. Bet prisukau šiaip pabandymui, kaip važiuos. Rezultatas - SASYSKA :lol: Kad vėl taptų automobiliu, reikia didint perdavimus ir bent jau vairui demferį uždėt.

Redagavo DariusII
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant Lietuvos Dovydas iš Tauragės su kvadratiniu trooperiu sporte važiavo.

Kiek prisimenu ratai 35-i.

Dar prisimenu, kad nelaikydavo granatos ir vairo traukės :)/>/>

O tiltai lyg ir nieko. Priekinis tai vienas prie vieno kaip monterejaus, galinis, sakyčiau net gal silpnesnis trooperio, kiek atsimenu satelitai kaip ir prieky ant vieno piršto. O gal ir blogai prisimenu...

 

Buvau ir aš prisukęs. Kliuna visur, žinoma. Bet prisukau šiaip pabandymui, kaip važiuos. Rezultatas - SASYSKA :lol:/> Kad vėl taptų automobiliu, reikia didint perdavimus ir bent jau vairui demferį uždėt.

 

o pas visus monerejus 3.1d perdavimai vienodi? ar yra yvairiu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Monterejų buvo tokios poros (pagal variklius):

 

4.100 (6VE1)

4.300 (6VE1,4JX1)

4.555 (6VD1,4JG2-TC)

4.777 (4JG2) vienas pažįstamas rusas netyčia rado šrote... bet daug vilčių į tokią pačią sėkmę nedėčiau :)

 

variklių kodai:

 

6VE1 ---- 3.5L benzas (USA)

6VD1 ----- 3.2L benzas

4JG2 ----- 3.1L dizelis (mitinis agregatas, tas pats 3.1, bet be turbinos, nematęs gyvai)

4JG2-TC - 3.1L dizelis su turbina (toks, kaip kad pas daugelį mūsų)

4JX1 ----- 3.0L dizelis su turbina, tiesioginio įpurškimo. Nuo 98-ų metų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na xiebra stovi jau pas mane ratai ant masinos ir be body lifto :) tai va :

1.galas iskeltas su spiroklem

2. priekis prisuktas torsionais(bet ne labai smarkiai)

3. ipjauti sparnai,kazkur 4cm is apacios i virsu susiariejam 20-25cm

 

isvada tokia,variklis jaucia tos padangas,bet nepasakiciau kad labai smarkiai,ant paletinto jegu tikrai pakanka nes buvau karjere tai i dideli kalna 2begiu is vietos ima buksodamas. gal kokiu 10kw dar nepakenktu :D bet kaip masina ne kasdien vartojama tai galvoju cia dar is puse velnio :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jausmas bus kaip priekabelę atkabinus jaučiu :)

 

offtopiko šiek tiek.

 

berods kai pas darių buvo 33 uždėti dar. važiuojam iš Latvijos, mes su MPI - 33 ratai, pilnas prikrautas mantos, raktų, alaus palapinių ir pan. Ir varo Darius su Monterėjum. Nu bla, pavyti sunkiai sekėsi labai... nes tik bėgius jungia ir pašiol pirmyn :)

Redagavo Juras666
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.