Pereiti prie turinio

del pajero II vaziuokles galimybiu


teranox5

Rekomenduojami pranešimai

sveiki koloegos noriu pasiklaust kokio dydzio masksimalius ratus laiko pajero vaziuokle nes as randu kur ir 38 ratai uzdeti ir man kyla klausimas ar tai ant orginalios vaziuokles ar ten su ja kazkas jau burta ir jai burta ka ten galima isburt nes aiskai fotkese matosi kad nedeti jokie kiti tiltai niekas o sekmingai stovi 38 ratai zionoma ar jie ten laiko jau kitas klausimas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labai idomu kaip tada va laikytu vat tokius ratus,idomu nes pats panasiai mastau darytis ir galvoju kaip kardinalei reik keis vaziuokle tokiem ratam

http://www.cardomain.com/ride/3297212/1994-mitsubishi-pajero

gi parasyta kad vaziuokle kelta 4" ir kebulas 6". Vaziuoklei 4" pakelt jau yra reikalu jei nori tvarkingai viska padaryt, ba su IFS kad visokie pusasiai nesiliestu ir pan, gali reikti man rodos ir sakes tobulint ir t.t.

O su kebulo 6" liftu kazi kaip su technikine bus?

Atrodo graziai, prisiziurejes as tokiu gyvai, bet lietuviska TA joms nepereinama :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esme ne piniguosia man esme kas ten padryt su ta vaziuokle kaip orginali vaziuokle pritaikyta tiem ratam as nesu didelis specelistas tokiuose projektuosia man viskas aisku kaip padaryt masina driftui o takim vacia man kyla klausimu man reik paprto ir aiskaus atsakymo ar pajero orginali vaziuokle gali laikyt tokius ratus nes mano turimi rati yra buten tokie masina taippat yra tokia ir klausimas paprastas ar reikia imt ir keist tarkim visus tiltus kardinalei pakeiciant jo vaziuokle ar galima pritaikyt jo jo orginale vat paprastas klasuimas laukiu atsakymu aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esme ne piniguosia man esme kas ten padryt su ta vaziuokle kaip orginali vaziuokle pritaikyta tiem ratam as nesu didelis specelistas tokiuose projektuosia man viskas aisku kaip padaryt masina driftui o takim vacia man kyla klausimu man reik paprto ir aiskaus atsakymo ar pajero orginali vaziuokle gali laikyt tokius ratus nes mano turimi rati yra buten tokie masina taippat yra tokia ir klausimas paprastas ar reikia imt ir keist tarkim visus tiltus kardinalei pakeiciant jo vaziuokle ar galima pritaikyt jo jo orginale vat paprastas klasuimas laukiu atsakymu aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.