Pereiti prie turinio

maverico centrinis


Rekomenduojami pranešimai

nustojo veikęs maverico centrinis,-nustojo reaguot į pultelį (baterijas pakeičiau,išvaliau)po kurio laiko nustojo klausyt rakto,-uzrakinus iš kart atmeta.tenka uzspaust iš vidaus,o atrakint raktu.

Gal kas esat susidurę ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikrink ar veikia visi uzdarymo duru kontaktai, jie stovi prie kievienu duru anr kebulo, plasmasiukas gumine gofroj, sveika juos isardyt ir isvalius surinkt, nes jei ner mases, vadinasi signalizacija supranta, kad kazkurios durys yra atidarytos, todel ir neuzdaro centrinio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzdarius visas duris šviesa salone uzgęsta, todėl nemanau kad kalti "durų uzdarytmo kontaktai".Į centrinio pultelį iš vis nereaguoja.

O kas liečia įmobilaizerį tai mašina kuriasi,- vaziuoja...Ar įmobilaizeris įtakoja centrinį?

Pas mane 2.7 tdi 92 kw. Kas liečia centinio valdymo bloka,- ar jis remontuojamas ir kur jis yra?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzdarius visas duris šviesa salone uzgęsta, todėl nemanau kad kalti "durų uzdarytmo kontaktai".Į centrinio pultelį iš vis nereaguoja.

O kas liečia įmobilaizerį tai mašina kuriasi,- vaziuoja...Ar įmobilaizeris įtakoja centrinį?

Pas mane 2.7 tdi 92 kw. Kas liečia centinio valdymo bloka,- ar jis remontuojamas ir kur jis yra?

Kad kurias ir vaziuoja tai dar nieko nereiskia imobilaizeris siuo atveju neblokuoja degimo jis tiesiog nebepriima signalo is pultelio tik va nezinau tiksliai ar imobilaizeris priima signala ar centrinio kompas taippat nezinau ar centrinio kompas priristas prie imobilaizerio ar ne. O centrinio kompas turetu stoveti vairuotojo pusej kazkur po panele prie saugikliu bloko arba po ta plasmase kur yra sone kur dengia stoike.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

permynkiau daviklius durų uzdarymo,išmėginau durų uzraktus iš vidaus ir pastebėjau kad kai uzrakinu priekines keleivio ruris, tuomet leidzia uzrakint raktu.O atrakinant tos durys lieka uzrakintos.

Jei centrinis kazkaip susijęs su imobilaizeriu,ar pats ieškodamas ligos neprivelsiu ko rimtesnio?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

permynkiau daviklius durų uzdarymo,išmėginau durų uzraktus iš vidaus ir pastebėjau kad kai uzrakinu priekines keleivio ruris, tuomet leidzia uzrakint raktu.O atrakinant tos durys lieka uzrakintos.

Jei centrinis kazkaip susijęs su imobilaizeriu,ar pats ieškodamas ligos neprivelsiu ko rimtesnio?

Mano lengvuskei budavo kad atmeta centrini tj esme tame kad neuzdarytos durys,nedegdavo salono sviesos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

permynkiau daviklius durų uzdarymo,išmėginau durų uzraktus iš vidaus ir pastebėjau kad kai uzrakinu priekines keleivio ruris, tuomet leidzia uzrakint raktu.O atrakinant tos durys lieka uzrakintos.

Jei centrinis kazkaip susijęs su imobilaizeriu,ar pats ieškodamas ligos neprivelsiu ko rimtesnio?

Nu tai pradzioj pabandyciau pasikeisti keleivio duru centra gal jis knisa prota bent jau panasu i tai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

O pas mane yra toks dalykas, keleivio durys priekyje veikia centrinis, bet jei tas duris uzspaudi tai ir gale uz taves uzsispaudzia. O vairuotojo neveikia ir uz vairuotojo neveikia. Kas cia per problema galetu buti? Tai kaip butu po dvi duris veikia. Na bagazines durys is vis neveikia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane yra toks dalykas, keleivio durys priekyje veikia centrinis, bet jei tas duris uzspaudi tai ir gale uz taves uzsispaudzia. O vairuotojo neveikia ir uz vairuotojo neveikia. Kas cia per problema galetu buti? Tai kaip butu po dvi duris veikia. Na bagazines durys is vis neveikia...

cia nuo signalizacijos priklauso.. bet manau pirma ka as daryciau, tai pasikeisciau duru atidarymo davikliukus, jie daznai neranda mases ir pradeda gliucint... rasau kad pasikeisciau, nes kapeikas kainuoja, o senus vistiek reikia kiekviena atsukinet, todel galima iskart ir pakeist, tik kitaisku nereikia det... ir beabejo reikia nuvalyt nuo rudziu sriegi. Jie po tokios nebrangios bet profilaktiskos proceduros neveikia, tada reikia lupt duru apsyvkes ir ziuret kiekviena centrini uzrakta atskirai.. galima su akumo ir prikurkes laidu pagalba greit ant tiesiuju patikrint kaip veikia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tas pats buvo.Nuejes saibom turetu but centrinio blokas,randasi jei gerai pamenu salia keleivio koju stoikej po plastmase,kainuoja net 50lt automintej

jei neveiktu imobilas nesikurtu

Pas mane nera signalizacijos...

Ar nebutu sunku nufotografuoti? Butu man ji daug lengviau tada rasti :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kas kad nera,jei centrinis yra tai gamykliskai jis turi savo kompiuteriuka...blyn mano dzipas visai kitam kauno gale stovi tai nufotkit nepavyx,ten ji lengva rast ta daigta,kvadratine juoda dezute grubiai sprindzio dydzio su fiske,nuimi keleivio pusej plastmase stoikej apacioj kur randasi ir jis ten gyvena

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysiu ardyti pasiziurėsiu tada, manau turėciau rasti.

O salono filtras yra daiktadezeje (bardacioke)?

jis yra lauke prie stiklo, keleivio puseje dangtelis, nusuk ir pamatysi, tuik uzdedamas silikono negailek, nes daznai paskum vanduo per ten teka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau tą centrinio užrakinimo dėžutę, ji pas mane buvo "bardačioką" atidarius ten ikišta buvo už jo :rolleyes: Bet ta dėžutė su "fiške", ištraukiau ją žiūriu iš vis dingo centrinis.

Pabandysiu ją pasikeisti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.