Pereiti prie turinio

MP2 galinis diferencialas


Pauliusa

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Vakuma buvau nupleses (kas idomiausiai ne pilnai ) tai kazkiek pritrauke o iki galo ne tai ir traskejo per dantis, is salono prie razdatkes rankenos po kilimu yra keturiu varztu skarda,ja nusuki ir ten yra davikliai kurie parodo pas tave paneleje kas kaip sujungta jai nutrauku laida nedajungia ir mirgsi (gali mirgset galas, gali priekis ir t.t.)

Pradek nuo laidu ir vakuminiu slangeliu apziuros

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakuma buvau nupleses (kas idomiausiai ne pilnai ) tai kazkiek pritrauke o iki galo ne tai ir traskejo per dantis, is salono prie razdatkes rankenos po kilimu yra keturiu varztu skarda,ja nusuki ir ten yra davikliai kurie parodo pas tave paneleje kas kaip sujungta jai nutrauku laida nedajungia ir mirgsi (gali mirgset galas, gali priekis ir t.t.)

Pradek nuo laidu ir vakuminiu slangeliu apziuros

pas mane ir laidai sweiki ir slangutes vietoje bet mirksi centrinis difas o paspaudus knopke galui blokuoti girdisi kaip vakumas traukia bet vistiek mirksi geltona lempute bet tarsket niekas netarska. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie davikliu priejimas bjaurus(cia kur is salono as turiu omeny)ten laidukai nupuna jau daviklio viduje,bet daviklis ardosi ir galima kita rimtesni laida ten ikist ir uzfiksuot

aisku as ten buvau irgi isvidaus priejes tarp sediniu paziurejau atrode viskas graziai tai atgal viska surinkau paciu davkliu nerdziau nes priejimas nelabai koks tai nieko ir nesukinejau.vazineju taip.tiltai jungiasi ir atsijungia tvarkingai pri mirksejimo skydelyje pripratau. :D o seip eleje laukiu pas meistra del situ dalyku gal ka ir sutvarkis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.