Pereiti prie turinio

Pajero Sport savininku kampelis


pajero299

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 78
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kazkaip keistai mitsubas pavare

pvz. 4D56 variklis - MP II neduoda metalines tarpines po galva o sportui iki 99 'duoda" nors viskas vienas prie vieno ...

4D56 variklis yra fantazijos vaisus. Ant jo lipdai ką nori ir kiek nori ir kaip nori. Nesu matęs 4D56 vienodo variklio,visi aplipdyti kažkokiom papildomom gudrybėm... :) pats ką tik interkulerį įsimečiau, didesnio radiatoriaus tūrio, tai perjungiant bėgius jokio stabdymo nebėra, turbina užsisuka ir atrodo , kaip su automatu eini :)....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4D56 variklis yra fantazijos vaisus. Ant jo lipdai ką nori ir kiek nori ir kaip nori. Nesu matęs 4D56 vienodo variklio,visi aplipdyti kažkokiom papildomom gudrybėm... :)/> pats ką tik interkulerį įsimečiau, didesnio radiatoriaus tūrio, tai perjungiant bėgius jokio stabdymo nebėra, turbina užsisuka ir atrodo , kaip su automatu eini :)/>....

dariuk, jei saziningai nieko nesupratau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4D56 variklis yra fantazijos vaisus. Ant jo lipdai ką nori ir kiek nori ir kaip nori. Nesu matęs 4D56 vienodo variklio,visi aplipdyti kažkokiom papildomom gudrybėm... :)/> pats ką tik interkulerį įsimečiau, didesnio radiatoriaus tūrio, tai perjungiant bėgius jokio stabdymo nebėra, turbina užsisuka ir atrodo , kaip su automatu eini :)/>....

Tai geriau tipo trauke? nuo ko dejai ta radijatoriu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dariuk, jei saziningai nieko nesupratau.

Turiu minty, kad kiek mačiau 4D56 ne ištrauktus ant žemės, bet esančius džipuose, tai ant jų prisabačinta tiek navarotų, interkūlerių, turbinų, vamzdynų, vamzdelių... Gal ne ten žiūriu :D. Pas mano meistrą Domą garaže jų prisižiūriu. Va ką tik įsimečiau interkūlerį nuo kažkokios fūros, didesnis už einamą , pastatytas priekyje , o ne ant variklio viršaus, šaldo ir ventiliatorius, kygiagrečiai variklio radiko. Variklio darbinė temperatūra truputėli mažesnė, nei buvo, bet labai turbinos darbas atsiskleidė. Pas mane paprasta variklio 4D56 balvankė, dar labai didelį pliusą šnorkelis duoda .A jame stačiau turbinėlę mažą per vidurį, kažkada internete radau išpardavimą , tai už 6 baksus nusipirkau, o už siuntimą 80 litų iš USA plojau . Po tų visų oro padavimo upgreidų mechanika važiut pradėjo , kaip automatas. Mini sankabą , o automobilis nestoja, apsukos plavnai lengvai leidžiasi, nekrenta ir bėgį permetus variklis dirba vos ne tam pačiamerežime. V.Ž. trauka smarkiai padidėjo, o sąnaudos liko tos pačios ..... Šiandien kuro sąnaudas apskaičiavau. Naudojau bendrą režimą 400 km, trasa, laukai, miestas, kaimas,laukai, buksavimai , miestas,trasa, miestas.... Gavosi 10 l / 100 km dyzelio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu minty, kad kiek mačiau 4D56 ne ištrauktus ant žemės, bet esančius džipuose, tai ant jų prisabačinta tiek navarotų, interkūlerių, turbinų, vamzdynų, vamzdelių... Gal ne ten žiūriu :D/>. Pas mano meistrą Domą garaže jų prisižiūriu. Va ką tik įsimečiau interkūlerį nuo kažkokios fūros, didesnis už einamą , pastatytas priekyje , o ne ant variklio viršaus, šaldo ir ventiliatorius, kygiagrečiai variklio radiko. Variklio darbinė temperatūra truputėli mažesnė, nei buvo, bet labai turbinos darbas atsiskleidė. Pas mane paprasta variklio 4D56 balvankė, dar labai didelį pliusą šnorkelis duoda .A jame stačiau turbinėlę mažą per vidurį, kažkada internete radau išpardavimą , tai už 6 baksus nusipirkau, o už siuntimą 80 litų iš USA plojau . Po tų visų oro padavimo upgreidų mechanika važiut pradėjo , kaip automatas. Mini sankabą , o automobilis nestoja, apsukos plavnai lengvai leidžiasi, nekrenta ir bėgį permetus variklis dirba vos ne tam pačiamerežime. V.Ž. trauka smarkiai padidėjo, o sąnaudos liko tos pačios ..... Šiandien kuro sąnaudas apskaičiavau. Naudojau bendrą režimą 400 km, trasa, laukai, miestas, kaimas,laukai, buksavimai , miestas,trasa, miestas.... Gavosi 10 l / 100 km dyzelio

Jai gali imesk viso to kurinio nuotraukas? Idomu kaip tu ten padares. nes pas mane ir tas variklis stovi ir man jis silpnokas norisi daugiau galios

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dabar aiskiau

o kas ten per pricindalas uz 6 baksus.kaip jis veikia.

p.s. o sanaudos isvis nedzipiskos.

Sėskit, gerbiamasai, į mano karietą maloniai prašom :). Matuosim, beje Jūs ne pirmas :) .... O malūnėlį bandysiu atkast, per ebay, per ten jį pirkau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ar teko kamnors matyti, pardavime pajero sport 2001 isplatinimus sparnams, be to laiptuko po durim, nes tas laiptukas kur buna standartiska apdaila, susijungia kartu su sparnais.

Radau internete parsisiusti tik Pajero V31 sparnu isplatinimo komplekta. Ar jie kieknors panasus, tinka i pajero sport?

 

Dekui uz info

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.