Pereiti prie turinio

Patrol identifikacinis nr ant remo?


Rekomenduojami pranešimai

Toks klausimas iskilo, yra Patrol K160 86 metu ir ant remo niekaip neina rasti ispausto identifikacinio nr (VIN numerio). Vienintele vieta kelianti itarima- keleivio puse remo priekyje lyg su bulgarke remas slifuotas padrikai. Auto su lietuviskais dokumentais, TA, 4 menesiai registruotas Lietuvoje. Kaip zinote perkant automobili su naujausio pavyzdzio registracijos liudijimu, norint iregistruoti auto jo varyti apziurai (sutikrinti faktinius duomenis su esanciais dokumentuose) nereikia. Gal kam buvo pasitaike variantu, kad remo nr surudijes neiskaitomai arba jo nebuvo? Gal registruojant pirma karta ivezta auto paziurejo tik nr ant skardines lenteles po kapotu ir isdave lietuviskus dokumentus? Situacija kebli todel, kad auto jau yra nupirktas tik neiregistruotas naujo savininko vardu. Taigi arba ji iregistruoju ir nesuku sau galvos kaip yra, arba vaziuoju i "Regitra" automobilio apziurai ir nezinau kuo tai baigsis. Paims auto expertizei 6 men ir busiu muse kandes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi problemu sau prisidariau..., kai lopiau rema, tai uzmirsau, kad ten numeris yra ir ant virsaus uzvirinau per beveik visa remo ilgi metaline juosta remo sustiprinimui, numeris liko po juostele. Jei prisikabins, teks pjaut atgal :cry: o jei papuole juostos susvirinimo siule per pati numeri, tai tada jau :x

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar atidziai apziurejau dabar, tai ten su "bulgarke" tik pavirsutiniskai pabraukyta. Panasu, jog siekiant nuimti antikorozine mastika ir atrasti kurioj vietoj numeris. Keisciausia, kad jokiu buvusio nr. pedsaku nematyti, jis gi vistiek giliai ispaustas buna. Ryt bandysiu i "Regitra" nuvaziuoti, kad sutikrintu duomenis. Arba paims auto expertizei arba ne :). Net nezinau kaip cia gudriau pasielgus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai as savo 86 metu senuka registravau, tai ta vieta kur yra numeris gerai patryniau su glaspoperiu ir pavaliau slapiu skuduru ir numeris pasirode, gal su bulgarke buvo kazkas panasaus daroma pabandyk gerai paziuret mažu dar nera visai nudrožtas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien savo patruli prakaliau, tai keleivio pusej tik kelis skaicius rado ir tipo okey, o siais laikais tikrina ir itraukia i techpasi variklio numeri kaip ir senais laikais, taciau jiems gal per ausktas patrulis pasirode o karstytis nenorejo tai ir parase variklio nr nenustatytas..

kaips suprantu labai ten skirtingai kaskart buna...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano nesenai parvarytas ten jokio nr nebera kiek valiau kiek ziurejau,kas ten bus jei maniskis is olandijos parvarytas. pas kitus ziurejau yra antspaudas tech. pase numeri ziureti ant lenteles. o ji yra desinej pusej ant sparno is vidaus. va baigineju kebulo kapitalini pasidaryt, varysiu registruot ziuresim kaip man ce baigsis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

problemos sprendimas aiskus, jei regitra ar TA ieskos remo numerio, tai ramiai ir be panikos paaiskinam, kad ziema ant keliu pilama druska labai greitai ir ypac remo numerio vietoje suesdina metala ir toje vietoje numeri identifikuoti neimanoma :twisted: :lol:Kaip irodyma pateikia, kokiame nors LT rajone kelininku pateikta ataskaita apie ispiltos drusko kieki tonomis :idea: :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien vartau lenku foruma, ogi ziuriu tema apie VIN numeri. Perskaiciau ka ten kaimynai rasineja ir radau foto kurioj vietoj nr ieskoti :) Nuejau prie auto ir akurat nr YRA matomas. As ziurejau keleivio pusej uz priekinio rato, o reikejo paciam priekyje remo ziureti pries rata :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

:roll: vakar dvejuose Regitrose buvau, abiejose nerado, ieskojo penkiese.O gal pas NP 1991m ispana kur nors jis kitur?(dvieju duru) :roll:

Ir geruoju ir piktuoju, neregistravo, nors esu mates teh.pasa kuriame uzrasyta kebulo nr.ziureti lenteleje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:roll: vakar dvejuose Regitrose buvau, abiejose nerado, ieskojo penkiese.O gal pas NP 1991m ispana kur nors jis kitur?(dvieju duru) :roll:

Ir geruoju ir piktuoju, neregistravo, nors esu mates teh.pasa kuriame uzrasyta kebulo nr.ziureti lenteleje.

 

 

Mano ispane irgi nerado.Nors buvo jau registruotas LT,nusiuntė sutikrinti numerius .Tech. paso žymose irašė: Ident. Nr. lentelėje. Jokių problemų neiškilo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:roll: vakar dvejuose Regitrose buvau, abiejose nerado, ieskojo penkiese.O gal pas NP 1991m ispana kur nors jis kitur?(dvieju duru) :roll:

Ir geruoju ir piktuoju, neregistravo, nors esu mates teh.pasa kuriame uzrasyta kebulo nr.ziureti lenteleje.

 

Priekyje keleivio puseje ant rėmo, arčiau priekinės dalies. Pas mane atrado tik reikėjo pavalyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kai ieskojau kb.numerio tai radau tik uzuominas jo.sweiciau su bulgarke ant kurios dejau ''dratini sepeti'' tai rema ''nublizginau''isryskejo skaiciai .buwo atwejis pries 10m draugas pirko sierra nuo tralo su wokiskais dokumentais kuriuose buwo parasyta kad kebulo numeris nenustatytas tai lietuvoi irgi taippat uzrase be jokiu problemu.skaiciu nebuwo nes tiek buwo ispuwe kad matesi laukas wietoi skaiciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mano Jautį kai pirkau jau tech pase ypatingose atžymose buvo įrašas,auto vin kodas nuo identifikacinės lentelės. Rėmas sukirmyjes ,nes patrolas 85 metų laidos,jokių nr neradau aš ir pats. Tai dabar galiu išsidirbinėt kaip noriu tik tos lentukės negaliu prašikt niekur.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.