Pereiti prie turinio

Acura MDX


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki klubieciai-gal kas turejote,ciupinejote sita modeliuka(kalba eina apie senesni,tas kur nuo 2001 metu ejo)-ka galite pasakyti apie ji?Niekur nerandu informacijos-labai gali buti,kad ieskoti nemoku ir nezinau,kur ieskoti-taip pat buciau dekingas uz nuorodas...Zinau tik,kad tai Hondos pusbrolis :rolleyes: ,taigi,turetu buti neblogas produktas...Is anksto dekoju ;)!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deivis iš mūsų forumo turėjo. Gal dar turi. Kiek teko girdėti, Deivis buvo labai patenkintas, bet gedimo atveju, Europoje serviso nėra.

Buvo gaminamas Kanados-Amerikos rinkai minivenas Odyssey

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Odyssey_(ATV)

http://automobiles.honda.com/odyssey/price.aspx

http://auto.plius.lt/skelbimai?qt=Honda+Odyssey

 

 

Jo pagrindu buvo sutvertas ir visureigis.

http://en.wikipedia.org/wiki/Acura_MDX

 

Originali 4 ratų pavara. Niekas tokios nenaudoja. Naujausias Honda Legend 4wd kazkas panašaus. Taip pat sportinis Mitsubishi Evolution kažką panašaus turi, tik Mitsubishi tai pritaikyta priekiniams ratams, Honda galiniams.

 

Tiek trumpai :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau 1,5 metu kokiu nebeturiu... Siaip tikrai kokybiskas aparatas, nei karto nieko neremontavau per 3 metus :rolleyes:

O kas konkreciai domina, ba tingiu romanus rasineti :rolleyes::?:

Trumpai tai labai galingas,ekonomiskas,talpus,originalus...

Is minusu nera serviso, bet man jo ir neprireike. Kiek zinau dabartinis savininkas irgi nieko nedaro, tik suka kilometrus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki dar karteli-dekoju,kad atsiliepete,uz nuorodas bei nuomones :rolleyes: As ir pats nelabai zinau,ko konkreciai paklausti-mano krikstasunis(Norvegijoje pinigeliu uzsidirbes)toki modeli nusiziurejes,ML-o nenori,X5-to kainos nesveikos,o MDX ir kainos zmoniskos,ir,kas jaunimui aktualu,komplektacija bajoriska :D Autopliuse panarseme-beveik nera pardavinejamu dalimis,nors tokiu,kaip ML ar X5 nors vezimu vezk-o tai jau truputi neramina-kur detaliu rasti sugedus?Vat todel ir pabandziau dzipioru klube paklausti nuomones,nors puikiai suprantu,jog tai ne dzipas :lol: Tai tiek mano pamastymu.SuzukiMonstr-jei nesunku,parasyk,kur pirkai einamasias detales-kaladeles ir t.t. ir ar kainos proto ribose...Aciu!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na detaliu tai masinai tiesiog nereikia, nes negenda... Pakaba paprasta, be jokiu oriniu nesamoniu... Variklis Honda, taigi pats supranti... Belieka tik viena silpna vieta, ir tai tik is nuogirdu forumuose kai landziodavau... Tai greiciu deze, matomai tokia virs 2 tonu masina Honda dar nebuvo gaminusi, taigi kai padare matyt nenumate konstrukciskai kazkokiu niuansu... Taigi buvo iki 2003 metu deziu atsaukimas ir jas nemokamai dakonstravo, dare papildoma tepima kazkokiam dantraciui... Lyg nuo 20003 metu patobulino nuo 2004-5 metu dar daugiau patobulino... Taigi jeigu ziuri iki 2003 metu ziurek ar jau tas rekolas darytas ar kaip... Nes aisku pas mus jo niekas nepadarys... Visa kita vieni pliusai, man deze laike ir dabr dar laiko... Na mano buvo 2003 metu, tai matyt jau patobulinta...

Kaladeles siunciau is Statu, amerikonu detaliu firmos atsiuncia be problemu per pora savaiciu. O greaiciau man ir Honda Vilniuje Hondai nepristate. Acurai is amerikos greiciau detales atejo nei Hondai... Taigi problemu nera, kainos normalios ir detales labai kokybiskos( tik original)...

Is esmes pardaviau tik del to kad tuo metu neturejau 2 vaiku ir su 7-viete masina nera prasmes vazineti vienam ar tryse. Plius uzkniso automatas, as megstu kad benzinins variklis butu su mechanika. Va tada nei uz ka nebuciau pardaves, nes variklis tai elektricka. Nesigidi kad dirba, kartais vis bandydavau uzsivesti atsisedes kai veike... Benzino 14 litru, jei butu mechanika manau butu kokiu 12uzteke...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau negendanciu auto , nebuna , kuo labiau senstant auto tuo gedimu daugiau atsiranda , labai daznas atvejis naudotuose auto tai uzslepti defektai , ar buvusios avarijos , nusiperki toki egzoti modeli paskiau , jei ji reik remontuot suskisi labai dideles pinigu sumas ..

mano tokia nuomone

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.