Pereiti prie turinio

keletas klausimu apie 4runeri 2.4 ar 3.0d


Rekomenduojami pranešimai

as turejau 94 metu tipo 2,4 su kazkokia sistema EFI kazkas sake kad tai skaitosi kaip 2.5 kubatura,uzdares buvau egr sistema, pakeles turbinos slegi,ratai buvo 33, bet su patruliu gr 2,8 vistiek nera ka lyginti .labai sunku jam juos sukti! :( man asmeniskai buvo labai mazai variklio! :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turejau 94 metu tipo 2,4 su kazkokia sistema EFI kazkas sake kad tai skaitosi kaip 2.5 kubatura,uzdares buvau egr sistema, pakeles turbinos slegi,ratai buvo 33, bet su patruliu gr 2,8 vistiek nera ka lyginti .labai sunku jam juos sukti! :(/> man asmeniskai buvo labai mazai variklio! :(/>

Nu 2.4 2L-TE. EFI tai tipo elektrinis siurblys. Taspats variklis eina landkruizeri su mech siurbliu, ir vaziuoja zmones net su 35 ratais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam pirkti 2.4 ir paskui kazkokiom nesamonem uzsiimineti keisti motora i 3.0 litrus, neskubek paieskok 3.0L ir nereikes nesamonem uzsiiminet. As pats turejau hilux surf 94 metu, kai nupirkau buvo jam viskas blogai, galva prapusta, radijatorius kiauras, tepalo radijatorius kiauras, amortiku gumos sudile, darkazkas vaziuoklei subireje. Susiradau internete hilux dyleri, susipikau ka man reikejo, pakeiciau, praejau technikine ir vaziavau 3 metus be jokiu problemu, teko ir i purva ilisti ir temti priekaba pakrauta. niekas nebesugedo nuvaziavau apie 100k, (tik padangas turejau pasikeisti) pries parduodant dar karta praejau technikine kad butu lengviau parduoti, praejo is pirmo karto. Taip kad tikrai rekomenduociau pirkti toki bet kada. Cia viskas ivyko airijoj. Anglijoj keliai irgi geri taip kad vaziuokle tikrai tarnaus ilgai, o variklis, manau jei tu to dyzelio nedrosi ir nerevinsi, laiku tepalus keisi ilgai ir nuobodziai vaziuosi. Tiesa as kai pakeiciau radijatoriu uzdejau nuo 2.4L, jis yra tokio pat plocio tik siek tiek trumpesnis, nekaito ir dar greiciau i darbine temperatura susildavo. Del auto nezinau nes mano buvo mechanine deze ir man labai patiko. as pats nesu didelis fanas auto deziu taip kad as ju nerekomenduociau, bet siuo klausimu as manau pagal skoni. 3.0 L TD variklai irgi stovi landcruizeriuose kazkuuriuose nezinau tikslaus kodo bet ju anglijoj kaip prisikta. taip kad detaliu as manau netruktu varikliam.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu 2.4 2L-TE. EFI tai tipo elektrinis siurblys. Taspats variklis eina landkruizeri su mech siurbliu, ir vaziuoja zmones net su 35 ratais.

as sutinku kad zmones vaziuojasu 2.4 varikliu ir 35 ratais,tik sakyciau is bedos!kaip cia kazkas sake ,pirk su 3,0 td ir nebereikes sukt galvos su nesamonem :)/>as aplamai stebiuosi kaip toki motora 2,4 japonam sove i galva pagamint.dvieju tonu masinoja 4 cilindrai jau nera labai gudru vien del sukimo momento isdestimo,nes 6 cilindrai jau geriau. Redagavo vigiuk
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma Runer ar kaip nori ji ten vadink neturi pr tilto. Nepriklausoma vaziuokle priekyje... Visu antra tik 3000td turi verte ir vaziuoja... Visu trecia imi landcruiser ir nesiparini su runer :rolleyes: Ba kaina panasi, o runer skirtas ne bekelei. Isliekamoji verte landcruiser turi o runer neturi... Apsizenysi su juo, o po keliu vazinejimosi meesiu noresi Landcruiser. Tada pigiai pardavinesi ir ieskosi vis tiek Landcruiser :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma Runer ar kaip nori ji ten vadink neturi pr tilto. Nepriklausoma vaziuokle priekyje... Visu antra tik 3000td turi verte ir vaziuoja... Visu trecia imi landcruiser ir nesiparini su runer :rolleyes:/> Ba kaina panasi, o runer skirtas ne bekelei. Isliekamoji verte landcruiser turi o runer neturi... Apsizenysi su juo, o po keliu vazinejimosi meesiu noresi Landcruiser. Tada pigiai pardavinesi ir ieskosi vis tiek Landcruiser :rolleyes:/>

trumpai,stipriai ir teisingai!!! :liux:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.