Jump to content

kileriXs

Nariai
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by kileriXs


 1. Sveiki, gal kas susidūrėte su galiniu stabdziu problema, nestabdo galas visiškai. Svarstyklės yra, galvoju gal su jomis problema, gal išimti svarstykles ? Pakelus ant keltuko nuspaudus stabdi, po kurio laiko pasukinėjant ratus pradeda palaipsniui stabdyti ( neužkurtai mašinai) ir lyg stabdo normaliai, užkūrus neina to padaryti. Atleidus stabdi vėl nebestabdo. Jei kas turi patirties kaip išspresti problema, pasidalinkit. Ačiū


 2. prieš 4 valandas, tunks parašė:

  su radijom yra kazkoks gliukas, as speju kazkas susije su patentais.  makitos neturi blutufo, arba bent jau neturejo seniau,  bet grojo is usb. o dewaltas atvirksciai :)

  Pasenusios žinios


 3. prieš 1 valandą, valdas-76 parašė:

   Dar apie Makita, čia tik tarp kitko :)  Turiu aš tos firmos statybinę radiją, veikia normaliai, betgi kokia sistema padaryta- gali jungt nuo 220 V, gali dėt bateriją. O baterija kraunasi tik atskirai ją išėmus, radijuką į elektros tinklą įjungęs nepakrausi...Išimi batareiką- išsiprogramuoja visos stotys, nes backup'o nėra...Vėl reikia programuot iš naujo. Ir turiu seną kaip pasaulis DeWalt radiją, ji analoginė, betgi baterija kraunasi tiesiai iš tinklo. Na šiaip Makitos įrankius pas mus daug kas naudoja, nes yra vietinė parduotuvė, kuri jais prekiauja, atlieka garantinį ir t.t., tai gal ir patogu, bet aš, apart seno akumuliatorinio suktuko ir tos nelemtos radijos, daugiau nieko iš jų neturiu ir kažkaip nepasigendu...Milwaukee man geriausi :)

  Pažiūrėk kur baterija dedasi, pačioje apačioje turi dėtis dvi AA baterijos, idėjus jas niekas neišsiprogramuoja


 4. Turejau  kažkada makita kvadratine, nusipirkau poto festool siurbli ir kvadratine festool šveityklę, tai festool darbas nuo makitos skiriasi kaip diena nuo nakties :D dabar turiu viso 3 skirtingas šveitykles festool ir tikrai nesigailiu pirkes, nors atrodo kaina nemaža :) naudoju jau 4 metai pastoviai darbe ir kolkas jokių problemų. Jei norisi kokybės manau festool nepaves


 5. sveikas x17 paimciau jei atsirastu vilniuj pasuk ar parasyk jei iseitu nes cia retai bunu 868710193

  Šiuo metu nebeturiu X17, vienas likes bet rezervuotas forumiečiui. Galėtu atsirasti Vilniuje, jei turėsiu vėliau


 6. Sveiki reiketu kirvio gero prie namu, ar dar turesi kazka? Kita savaite gal atvaziuociau apziureti.

  Šiai dienai turiu šiuos modelius X7, X10, X17 ir X21


 7. Vis mastau pjūk liuko,zvejybai,stoviklavimui...laužui medienos pasigaminti, manau pilnai pakaktu toks irankis ane?(tas ilgasis)

  Pats turiu dzipe sw75 , tai tikrai esu patenkintas, kompaktiškas pjūkliukas ir pjauna gerai.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.