Peršokti prie turinio

Pagalbos tema: Temos ir forumai


Forumų peržiūra
Jūs galite peržiūrėti forumus spausdami "Diskusijos" skiltį bet kurio puslapio viršuje. Kad įeitumėte į forumą, spauskite ant jo pavadinimo.

Forumai yra padalinti į kategorijas. Galite pasirinkti paslėpti bet kurią kategoriją spausdami "-" mygtuką dešinėje ekrano pusėje virš forumįų sąrašo, ir "+" mygtuką, kad jie vėl taptų matomi.

Kiekvienas forumas turi žymeklį, nurodantį, kokio tai tipo forumas:
Normalus forumas, nėra neperskaitytų pranešimų.
Normalus forumas, yra neperskaitytų pranešimų.
Forumas, turintis antrinių forumų, nėra neperskaitytų temų.
Forumas, turintis antrinių forumų, yra neperskaitytų temų.
Slaptažodžiu saugomas forumas, nėra naujų pranešimų.
Slaptažodžiu saugomas forumas, yra naujų pranešimų.
Archyvuotas forumas skirtas tik skaitymui.
Nukreipiamasis forumas, patekus čia, jūs būsite nukreipti kitur.


Viewing Topics
Kiekviename forume yra temų sąrašas. Taip pat kaip ir forumai, kiekviena tema turi ženklą, nurodantį, kokia tai tema:
Normali tema, nėra naujų žinučių.
Normali tema, yra naujų žinučių.
Karšta tema (populiari), nėra naujų žinučių.
Karšta tema (populiari), yra naujų žinučių.
Tema su klausimynu, nėra naujų žinučių ar balsavimų nuo jūsų pastarojo apsilankymo.
Tema su klausimynu, yra naujų žinučių arba balsavimų nuo jūsų pastarojo apsilankymo.
Svarbi tema.
Tema, kuri buvo perkelta į kitą forumą.
Uždaryta tema, atrašyti nėra galima.

Jūs taip pat galite matyti bet kurį iš šių ikonų su tam tikra koregacija, rodančia, kad jūs rašėte šioje temoje.:

Kad pridėti naują temą, spauskite "ikoną Pradėti naują temą" mygtuką. Ši funkcija gali būti uždrausta kaikuriuose forumuose. Forumuose, kuriuose negalite sukurti temos, matysite "Jūs negalite sukurti naujos temos" vietoje mygtuko.

Norėdami patekti į betkurią temą, spauskite ant jos pavadinimo.

Peržiūrėjimo parinktys
Kad pakeistumėte, kaip temos yra rodomos, galite spausti "Parodyti rūčiavimo pasirinkimus" nuorodą esančią temų sąrašo apačioje. Tai praplės langelį, parodant galimus pasirinkimus:
  • Parodyti tipą – tai leidžia jums matyti tik tam tikras temas, pvz tas, kurios turi klausimynus, arba tas, kuriose rašėte jūs.
  • Rūšiuoti pagal – tai leidžia jums pakeisti temų rūšiavimą. Standartiškai, temos yra rūšiuojamos pagal naujausią įrašytą žinutę, bet jūs galite pasirinkti rūšiuoti pagal kitus faktorius. Tokius kaip atrašymų skaičius arba pagal abėcėlę.
  • Rūšiavimo kryptis – tai leidžia jums nustatyti, kuria kryptimi norite rūšiuoti pagal aukščiau pažymėtus parametrus. Pavyzdžiui, jei nustatysite "Rūšiuoti pagal" ir pasirinksite "Atrašymus", pasirenkant "A-Z" šiam pasirinkimui temas rodys be atrašymu pirmas, tuo tarpu "Z-A" rodys temas su daugiausia atrašymu pirmiau.
  • Laiko rėmai – ši funkcija jums leidžia pasirinkti rodyti temas kurios buvo sukurtos tam tikru laikotarpiu.


Gali būti daugiau nei vienas puslapis temų, jei taip ir yra, matysite "(X puslpių)" apačioje po temų sąrašu, kartu su mygtuku, ku ris leidžia vaikščioti tarp puslapių. Naudokite šiuos mygtukus, norėdami peržiūrėti temas kituose puslapiuose.


Pranešimų peržiūra

Vartotojo informacija
Kiekvieno pranešimo šone bus informacija apie vartotoją. Ikona, esanti prie vartotojo informacijos parodo, ar jie prisijungę, ar ne. reiškia, kad vartotojas yra prisijungęs, tuo tarpu reiškia, kad vartotojas nėra prisijungęs.

Ikona dešinėje nuotraukos pusėje parodys iššokančią vartotojo lentelę, kurioje bus daugiau informacijos apie vartotoją ir nuorodas, nurodančias visus vartotojo pranešimus ir temas.

Galite paspausti ant vartotojo vardo arba ikonos, kad nukeliautumėte į jo profilį.

Žemiau jo vartotojo vardo jūs matysite jo ikoną, nario titulą ir grupės atvaizdą.

Žemiau yra dar keletas mygtukų: ikona prideda vartotoją kaip draugą, o ikona leidžia jums greitai nusiūsti vartotojui asmeninę žinutę.

Reputacija
Jei įjungta, jūs matysite reputacijos pasirinkimus kiekvieno pranešimo kampe. Jūs galėsite matyti ikoną, kuri nurodo, kiek reputacijos taškų kiti nariai davė už tą pranešimą, kartu su ikonomis duoti reputaciją. Norėdami suteikti pranešimui teigiamos reputacijos, spauskite ikoną arba norėdami duoti pranešimui neigiamą reputaciją, spauskite ikoną.

Jūs galite duoti tik neigiamą arba teigiamą reputacijas, tačiau kaikuriems vartotojams, negalėsite duoti jokios reputacijos.

Atrašymas
Norėdami pridėti pranešimą prie temos, spauskite " Add Reply" mygtuką. Tai nebus galima, jei tema yra uždaryta, tokiu atveju matysite " Ši tema buvo užrakinta" arba jei neturite leidimo rašyti šiame forume, tokiu atveju matysite "Jūs negalite atrašyti šioje temoje".

Norėdami cituoti tekstą jūsų atrašyme, galite spausti " Reply" mygtuką po vartotojo žinute, arba naudoti daugkartinio citavimo funkciją. Daugkartinio citavimo funkcija yra naudojama, kai norite cituoti daugiau negu vieną kito vartotojo žinutę viename atrašyme. Spauskite " MultiQuote" mygtuką po pranešimais, kuriuos norite cituoti ir pastebėsite, kad mygtukas pakeičia spalvą. Norėdami tai atšaukti, spauskite mygtuką dar kartą. Kai pažymėsite visus pranešimus, kuriuos norite cituoti, spauskite " Add Reply" mygtuką kaip visada.

Taip pat gali atsakyti greituoju būdu, rašydami tekstą į greito atrašymo dėžutę temos apačioje ir spausdami Skelbti.

Paskelbimo pasirinkimai
Šalia daugkartinio citavimo ir atrašymo mygtyukų jūs taip pat galite matyti " Edit" ir " Delete" mygtukus skirtus jūsų pranešimams. Jeigu taip, galite naudoti šiuos mygtukus ištrinti arba pakeisti savo pranešimams. Atkreipkite dėmesį, kad šios funkcijos po kurio laiko bus uždraustos.


Temų dalinimasis
Kiekvienos temos apačioje jūs matysite "Dalintis šia tema" sekant keleto nuorodų, kurios leidžia jums siūsti šias temas elektroniniu paštu kažkam kitam, atspausdinti šias temas, arba atsisiūsti ir išsaugoti. Paprasčiausiai spauskite atitinkamas nuorodas ir sekite ekrane esančius nurodymus.

Klausimynai
Kaikurios temos gali turėti klausimynus. Jeigu galite balsuoti klausimyne, jūs matysite klausimą ir galimus atsakymų variantus. Kai pasirinksite nustatymus, spauskite Balsuoti! kadp ridėti savo balsą. Balsavus, jūs matysite rezultatus ir ikoną šalia pasirinkimo už kurį balsavote.

Jūs kartais galite pakeisti savo balsavimo pasirinkimą. Jeigu taip, jūs matysite Ištrinti mano balsą. Kad pakeistumėte balsavimą, spauskite šį mygtuką ir balsuokite dar kartą.

Norėdami matyti rezultatus nebalsavę, spauskite Parodyti rezultatus. Jei klausimynas yra viešas, jūs taip pat galite matyti, kas balsavo už ką spausdami "Peržiūrėti" nuorodą šalia bet kurio pasirinkimo.

Pranešimai
Gali būti taip, kad norėsi užsiprenumeruoti savo mėgstamiems forumams ar temoms, kad atsiradus naujam įrašui, jums būtų pranešta.

Kad užsiprenumeruot temai ar forumui, eikite į tą vietą ir spauskite " Watch" mygtuką. Jūs taip pat galite užsiprenumeruoti temai atrašymo metu, spausdami "Įjungti pranešimą apie atrašymą?" dėžutę po pranešimo valdymo pasirinkimais.

Yra keletas užsiprenumeravimo būdų, ir jūsų bus paklausta pasirinkti vieną iš galimų variantų:
  • Paštu nepranešti: Šis pasirinkimas nesiūs jokių elektroninio pašto pranešimų, tačiau forumas liks tarp jūsų mėgstamų sąrašo.
  • Atidėtas pašto pranešimas: Šis pasirinkimas išsiūs pranešimą, jei nauja tema bus paskelbta, o jūs nebūsite toje temoje aktyvus.
  • Nedelstinas pašto pranešimas: Šis pasirinkimas išsiūs pranešimą nedelsiant po naujos pradėtos temos paskelbimo, nepaisant jūsų veiklos.
  • Dieninis pašto pranešimas: Šis pasirinkimas išsiūs apdorotą informaciją apie dienos metu sukurtas naujas temas ar pranešimus.
  • Savaitinis pašto pranešimas: Šis pasirinkimas išsiūs apdorotą informaciją apie visas naujas temas ir pranešimus savaitės begyje.


Jei norite autimatiškai užsiprenumeruoti kiekvieną temą, į kurią atrašėte, galite tai pasirinkti čia Jūsų valdymo panelė. Pažymėkite "Watch every topic I reply to" dėžutę, pasirinkite prenumeratos tipą ir spauskite Išsaugoti pakeitimus.

Galite atšaukti prenumeratą iš savo pasirinkimų, arba eidami ten, kur esate užsiprenumeravę ir spausdami "Icon Nutraukti stebėjimą" mygtuką.