Peršokti prie turinio

Pagalbos tema: Nariai


Narių sąrašas
Narių sąraše yra visų bendruomenės narių sąrašas. Kad patektumėte į jį, spauskite "Nariai" skiltį bet kurio puslapio viršuje.

Standartiškai, visi nariai yra surūšiuoti abėcėlės tvarka. Jūs galite pasirinkti rodyti tik tuos narius, kurių vardai prasideda tam tikra raide, pasirinkdami tą raidę iš viršuje esančio meniu. Jūs taip pat gali pasirinkti pakeisti tvarką pagal pranešimų skaičių arba prisijungimo datą, pasirenkant atitinkamą pasirinkimą iš meniu.

Detalesnė paieška
Kad ieškotumėte tam tikro nario, jūs galite spausti " Naudoti papildomus filtrus" mygtuką. Tai parodys papildomų filtrų sąrašą. Kai įvesite paieškos pasirinkimus, spauskite Pritaikyti filtrus.

Profiles
Jūs galite patekti į nario profilį spausdami jo vardą bet kur bendruomenėje. Nuo čia jūs galite matyti turinį, kurį pridėjo vartotojas, informaciją apie narį ir susisiekti su nariu.

Vartotojo informacija
Į šoną, jūs matysite vartotojo profilio nuotrauką, jei jie tokią turi. Žemiau jūs matysite tokius pasirinkimus kaip pridėti vartotoją kaip draugą, nusiūsti asmeninę žinutę ir peržiūrėti turinį įkeltą šio nario. Žemiau, matysite vartotojo reputaciją, jei ji įjungta, įskaičiuojant visus teigiamus ir neigiamus įvertinimus, gautus už paskelbtus pranešimus. Dar žemiau, matysite vartotojo statistiką, įskaitant grupę, kuriai jie priklauso, kiek laiko jie yra forumo vartotojai ir kitas paprastas smulkmenas.

Statusas
Vartotojo statusas yra nurodomas jo profilyje. Jei jūs žiūrite savo profilį, jūs galėsite tai pakeisti spausdami Atnaujinti.

Turinys
Viduryje profilio, jūs galėsite matyti, ką vartotojas nurodė "Apie save" puslapyje. Jūs galite naudoti meniu viršuje, kad peržiūrėtumėte turinį, kurį vartotojas įkėlė į bendruomenę. Šis puslapis nurodys tik tą informaciją, kuri buvo įkelta neseniai – norėdami peržiūrėti visą turinį, naudokite atitinkamas nuorodas esančias vartotojo profilio informacijoje.

Asmeninė ir kontaktinė informacija
Žemiau turinio dėžutės, jūs matysite nario asmeninę informaciją, tokią kaip amžius ar gimimo diena. Jūs taip pat galėsite siūsti vartotojui elektroninį paštą, jeigu jie tai leidžia.

Draugai
Žemiau asmeninės ir kontaktinės informacijos, jūs matysite vartotojo draugus. Jūs galite paspausti bet kurio iš jų vardą ir peržiūrėti jų profilius.

Vertinimas
Jūs galėsite įvertinti vartotoją pasirenkant vieną iš žvaigždžių jų profilio viršuje. Jei galėsite įvertinti vartotoją, žvaigždės pakeis spalvą, kai jūs pele jas pažymėsite. Jei jūs negalėsite vertinti vartotojo, jūs negalėsite pasirinkti žvaigždžių. Savęs vertinti negalite. Jūs galėsite pakeisti savo reitingą. Kad tai padarytumėte, spauskite ant kitos žvaigždės ir jūsų reitingas bus atnaujintas.