Peršokti prie turinio

Pagalbos tema: Prisijungimas ir atsijungimas


Prisijungimas
Kai jūs užsiregistravote vartotojo profiliui, galite prisijungti spausdami "Prisijungti" mygtuką bet kurio puslapio viršuje.

Toliau turėtumėte suvesti savo vartotojo vardą arba elektroninį paštą ir slaptažodį, kurį panaudojote registruodamiesi. Jei pažymėsite "Atsiminti mane" dėžutę, jums nebereikės prisijungti kiekvieno apsilankymo metu. Ši funkcija gali būti labai patogi, tačiau jos naudoti nederėtų, jei kiti žmonės gali prieiti prie jūsų kompiuterio, arba jeigu jis yra viešas.

Jūs taip pat galėsite paslėpti savo vartotojo vardą nuo prisijungusių žmonių sąrašo spausdami "Prisijungti kaip anonimas" dėžutę. Administratoriai vistiek matys, kad jūs esate prisijungęs, tačiau kiti bendruomenės nariai negalės.

Kai būsite pasiruošę, spauskite Prisijungti.
Kai prisijungsite, turėtumėte būti perkeltas į tą puslapį, kurį žiūrėjote prieš prisijungiant.

Jūs taip pat galėsite matyti papildomas funkcijas, tokias kaip OpenID arba Facebook Prisijungimas. Jei šie pasirinkimai yra galimi ir jūs norėtumėte naudotis vienu iš jų prisijungiant, spauskite ant atitinkamo mygtuko ir sekite ekrane esančius nurodymus.


Pamirštas slaptažodis
Jei jūs pamiršote savo slaptažodį, galite spausti "Aš pamiršau slaptažodį" nuorodą esančią prisijungimo lange, žemiau slaptažodžio dėžutės. Tai jus perkels į puslapį, kur jūs galėsite suvesti savo prisijungimo vardą arba elektroninio pašto adresą ir mes atsiūsime jums naują slaptažodį arba duosime nuorodą, kuria galėsite perkrauti savo seną slaptažodį.

Atkreipkite dėmesį, kad užrakinus savo vartotojo profilį, suvedant neteisingą slaptažodį per daug kartų, jums vistiek riekės atrakinti savo profilį ir tik tada galėsite naudoti savo naują slaptažodį prisijungiant.


Atsijungimas
Norint atsijungti, spauskite "Atsijungti" nuorodą, esančią bet kurio puslapio viršuje.