Peršokti prie turinio

Pagalbos tema: Kaip užsiregistruoti


Kad galėtumėte mėgautis visais 4x4forum.lt  bendruomenei skirtais patogumais, jums reikės užsiregistruoti, kad gautumėte vartotojo profilį. Registracija yra nemokama ir užtrunka tik akimirką užpildyti.

Kad užsiregistruotumėte, spauskite "Registracija" nuorodą bet kurio puslapio viršuje. Jūs pamatysite puslapį su registracijos sąlygomis, su kuriomis turite sutikti pažymėdami dėžutę ir spausdami Tęsti registraciją.

Tada turėtumėte užpildyti visus registracijos lange esančius laukus. Nerašykite vien didžiosiomis raidėmis, prisijungimo vardai turi būti ne trumpesni kaip keturi (4) ženklai. Nenaudokite varduose visureigio modelio ar 4x4 kombinacijos - tai kelia keblumų forumo paieškos sistemoje. Kai jūs pildysite langus, jums bus pranešta apie bet kokią klaidą informacijos suvedime. Kai užpildysite registracijos prašymą, spauskite Registruotis.

Jūs galėsite prisijungti iš karto, arba jums reikės patvirtinti savo registracijos elektroninį paštą paspaudžiant ant nuorodos laiške, kurį jums atsiūsime. Jei taip ir yra, atsidarys naujas langas su tolimesnėmis instrukcijomis.