Peršokti prie turinio

Pagalbos tema: Galerija


Galerija gali būti naudojama nuotraukų patalpinimui, kurias norite pasidalinti su bendruomene. Kad patektumėte į ją, spauskite "Galerija" skiltį bet kurio puslapio viršuje.

Galerijos Pagrindinis puslapis
Galerija yra suskirstyta į kategorijas ir albumus. Kai pirmą kartą užeisite į galeriją, pamatysite sumažintą visų kategorijų išdėstymą; kiekviena kategorija parodys naujausią įkeltą nuotrauką kaip viršelį. Kad patektumėte į bet kurią kategoriją, spauskite ant jos pavadinimo. Spaudžiant ant viršelio nukreips jus tiesiogiai į tos nuotraukos aprašymo puslapį.

Pačios naujausios ir atsitiktinės nuotraukos
Jūs galite matyti juosteles apačioje su nuotraukomis, kurios buvo įdėtos neseniai, arba šeip bet kokias nuotraukas. Galite spausti ant bet kurio viršelio, kad pamatytumįte pilno dydžio nuotrauką.

Žemiau viršelio, jūs galite matyti nuotraukos informaciją, tokią kaip kas ją įkėlė, kada ir kiek žmonių ją jau peržiūrėjo ir komentavo. Galite matyti žvaigždžių skaičių nurodantį nuotraukos reitingą. Jūs taip pat galite įvertinti nuotraukas pats, spaudžiant ant vienos iš žvaigždžių.


Kategorijų ir albumų peržiūra

Antrinės kategorijos
Kai jūs patenkate į kategoriją, jūs matysite visas antrines kategorijas ir albumus viršuje. Jūs galite bet kurią iš jų peržiūrėti spausdami ant tos kategorijos ar albumo pavadinimo.

Nuotraukų sąrašai
Jūs matysite visas nuotraukas sumažintas toje kategorijoje, į kurią užeisite. Jūs galite spausti ant bet kurios nuotraukos viršelio, kad pamatytumėte nuotrauką visu dydžiu.
Žemiau viršelio, jūs galite matyti nuotraukos informaciją, tokią kaip kas ją įkėlė, kada ir kiek žmonių ją peržiūrėjo ir komentavo. Jūs galite matyti žvaigždžių skaičių, kuris nurodo nuotraukos reitingą. Jūs taip pat galite įvertinti nuotrauką pasirenkant atitinkamą žvaigždę.

Jūs galite pakeisti nuotraukų rykiavimą pasirenkant atitinkamus pasirinkimus slenkančiuose meniu ekrano apačioje.

Skaidrių Peržiūros
Jūs galite matyti skaidrių peržiūrą visoms nuotraukoms toje kategorijoje arba albume spaudžiant " Skaidrių Peržiūros". Jūs matysite puslapį, kuris paklaus jūsų, kaip greitai ir kokia eilės tvarka jūs norite peržiūrėti nuotraukas. Įveskite pageidaujamus nustatymus ir spauskite Pradėti peržiūrą!.

Tada nuotraukas pradės rodyti paeiliui po vieną, automatiškai siunčiant jus prie kitos nuotraukos po jūsų nustatyto laiko tarpo. Kad sustabdytumėte skaidržių peržiūrą, spauskite "Sustabdyti peržiūrą" nuorodą.


Nuotraukų peržiūra

Informacija, reitingai ir nustatymai
Nuotraukos šone jūs matysite informaciją apie nuotrauką, tokią kaip jos įkėlėjas, kada jie ją įkėlė, kiek akrtų ji buvo peržiūrėta ir komentuota, taip pat kokio ji dydžio.

Jūs galite matyti žvaigždžių kiekį, kuris nurodo nuotraukos reitingą. Jūs taip pat galite įvertinti nuotrauką pats pasirenkant vieną iš žvaigždžių. Jei galite įvertinti nuotrauką, žvaigždės keis spalvą kai jas rinksitės.

Žemiau informacijos dėžutės, jūs galėsite matyti mygtuką, kuris leis jums nuotrauką nustatyti kaip jūsų ikoną forumuose.

Jūs galite pridėti nuotrauką kaip vieną iš jūsų mėgiamų spausdami " Mėgiama" mygtuką. Jūsų mėgstamiausios nuotraukos gali būti matomos ir valdomos iš jūsų asmeninių nustatymų puslapio.

Žemiau nuotraukos jūs matysite nuotraukų juostelę su kitomis nuotraukomis, esančiomis tos nuotraukos kategorijoje ar albume, kuo galite naudotis, kad greitai pereitumėte prie kitos nuotraukos. Jūs galite keliauti per nuotraukas eilės tvarka spaudžiant < ir > mygtukus į kairę ir dešinę fotojuostoje.

Nuotraukų dalinimasis ir E-kortelės

Jūs taip pat galite matyti "Dalintis" dėžutę su įvairiomis nuotraukomis. Šiose dėžutėse yra kodas, kurį turėtumėte naudoti, norint dalintis nuotraukom – jūs panaudotumėte BBCode pasirinkimą forumuose, HTML elektroniniuose paštuose ar savo puslapyje ir tiesioginę nuorodą greitosiose žinutėse.

Jūs taip pat galite dalintis nuotraukomis su draugais spaudžiant " Siųsti
E-kortelę" mygtuką, jei jis yra galimas. Šis įrankis nusiųs elektronminį laišką pasirinktam gavėjui su nuoroda peržiūrėti nuotrauką.

Kai paspausite E-kortelės mygtuką, jūs galėsite įvesti gavėjo informaciją, nustatyti kortelės dizainą ir pridėti asmeninę žinutę. Kai būsite pasiruošę, spauskite Peržiūrėti E-kortelę kad peržiūrėtumėt jūsų kortelę ir tada Siųsti E-kortelę kad ją iššsiųstumėte.

Komentarai
Nuotraukos apačioje jūs matysite egzistuojančius komentarus apie nuotrauką. Jūs galite pridėti komentarą spausdami" Pridėti komentarą" mygtuką, ir galite naudoti „Atsakyti" ir "Multi-citata" nuorodas ir Greito Atsakymo dėžutę, taip pat kaip forumuose.


Jūsų nuotraukų įkėlimas

Albumo sukūrimas
Kaikuriose kategorijos, jums gali leisti sukurti albumą spaudžiant " Naujas Albumas" mygtuką. Tai nuves jus į jūsų nustatymų panelę, kur jūs galėsite sukurti albumą. Jūsų bus paprašyta įvesti pavadinimą ir aprašymą jūsų albumui. Jums taip pat gali leisti nustatyti, ar norėsite padaryti albumą viešu ar paslėptu ir kaip norite rodyti nuotraukas albume.

Vienos nuotraukos pridėjimas
Kaikuriose kategorijuose ir albumuose, jums gali būti leista pridėti vieną nuotrauką, vietoj viso albumo sukūrimo. Kad tai padarytumėte, spauskite " Nauja nuotrauka" mygtuką.

Jūsų bus paprašyta įvesti pavadinimą ir aprašymą jūsų nuotraukai. Jūs galite nurodyti autorines teises ir kitas smulkmenas. Kad įkeltumėte savo nuotrauką, spauskite mygtuką. Atsiras dėžutė, kuri leis jums pasirinkti nuotrauką iš kompiuterio, kurią norite įkelti. Pasirinkite failą, kurį norite įkelti. Kai pasirinkote norimą nuotrauką, spauskite Skelbti nuotrauką.

Video Pridėjimas
Kaikuriose kategorijose ir albumuose, jums bus leista pridėti filmus ar muziką. Kad tai padarytumėte, spauskite " Naujas filmas" mygtuką ir teskite taip, kaip įkeltumėte paprastą nuotrauką.

Kai įkelinėjate filmus ar muziką, jūs taip pat galite įkelti paveikslėlį, kuris atstovaus jūsų failą, tokį kaip kadras iš filmo, ar albumo meno kūrinys, jei keliate muziką.

Keletos nuotraukų pridėjimas
Kaikuriose kategorijose ir albumuose, jūs galite įkelti kelias nuotraukas. Kad tai padarytumėte, spauskite " Masinis įkėlimas" mygtuką.

Jūs galėsite įkelti zip failą, arba matysite kelias įkėlimo dėžutes, kuriose galėsite pasirinkti keletą nuotraukų, arba abu iš karto. Pasirinkite failus, kuriuos norite įkelti taip, lyg keltumėte vieną nuotrauką, tada spauskite Įkelti Zip arba Įkelti kelis failus. Jūsų nuotraukos bus automatiškai pridėtos prie kategorijos ar albumo.